Murjāņu sporta ģimnāzija

Klintslejas 4, Murjāņi, Sējas pag., Saulkrastu nov.

aicina darbā

lietvedības sekretāru (-i)

uz nenoteiktu laiku.

DARBA APRAKSTS:

  • organizēt un vadīt dokumentu pārvaldības procesu Murjāņu sporta ģimnāzijā (turpmāk – MSĢ);
  • nodrošināt MSĢ saņemto dokumentu apriti: saņemšanu, šķirošanu, apstrādi, reģistrēšanu un pārsūtīšanu atbildīgajiem darbiniekiem;
  • nodrošināt savlaicīgu un operatīvu informācijas un dokumentu apriti starp Murjāņu sporta ģimnāziju un tās struktūrvienībām;
  • veikt sanāksmju un lietišķu tikšanos organizēšanu, kā arī protokolēšanu atbilstoši MSĢ vadības norādījumiem;
  • prasmes koordinēt un aktualizēt informāciju sociālajos tīklos (mājas lapa, facebook, twitter, instagram);
  • veikt MSĢ arhīva komplektēšanu, uzskaiti un saglabāšanu;
  • sistematizēt un ievietot dokumentus lietā atbilstoši MSĢ lietu nomenklatūrai un nodrošināt to saglabāšanu līdz nodošanai MSĢ arhīvā;
  • veikt MSĢ audzēkņu lietu: uzskaiti, reģistrāciju, kontroli un izsniegšanu, reglamentējošo dokumentu izpildi;
  • nodrošināt informācijas konfidencialitāti un drošumu.

PRASMES

  • Valsts valodas prasme:Latviešu- augstākais līmenis C
  • Izglītības līmenis:Profesionālā vidējā izglītība
  • Darba joma:Izglītība

PAPILDUS PRASĪBAS

  • Vidējā profesionālā vai pirmā līmeņa augstākā izglītība, vēlama apmācība dokumentu pārvaldībā;
  • Pieredze līdzvērtīgu darba pienākumu veikšanā vismaz 1 gads;
  • Labas lietvedības un administratīvā darba prasmes;
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta;
  • Prasme strādāt komandā;
  • Valsts valodas prasme augstākajā līmenī, vēlama angļu valodas prasme sarunu līmenī;
  • Atbilstība Bērnu tiesību aizsardzības likuma 72.panta prasībām;
  • Sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Murjāņu sporta ģimnāzija piedāvā:

  • Atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu;
  • Mēnešalgu no 675 euro līdz 996 euro (pirms nodokļu nomaksas) (atkarībā no kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo pieredzi attiecīgajā jomā).

Iesniedzamie dokumenti:

  • Motivēta pieteikuma vēstule;
  • CV un izglītības dokumentu kopijas;
  • Profesionālās kvalifikācijas apliecinošu dokumentu kopijas.

Pretendentiem/-ēm pieteikties līdz 30.12.2021., iesniedzamos dokumentusnosūtot uz e-pasta adresi msg@msg.edu.lvar norādi “Vakance Lietvedības sekretāre”

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, Murjāņu sporta ģimnāzija informē, ka:

  • Personas datu apstrādes pārzinis ir Murjāņu sporta ģimnāzija, reģistrācijas Nr.90000082152, Klintslejas 4, Murjāņi, Saulkrastu novads, LV–2142;
  • Atlases procesā iegūtie personas dati tiks izmantoti tikai, lai novērtētu pretendenta iespējamību ieņemt amatu;
  • Personas datu saņemšana ir priekšnosacījums, lai persona pieteiktos vakancei;
  • Personas datus nav paredzēts nodot trešām personām, nosūtīt uz trešo valsti vai starptautisku organizāciju.