Pašvaldības aģentūra “Saulkrastu veselības un sociālās aprūpes centrs” aicina darbā vecāko medicīnas māsu uz 1 darba slodzi, nenoteiktu laiku.

Galvenie darba pienākumi:

  • Vadīt, plānot, koordinēt iestādes medicīnas personāla darbu;
  • Plānot, organizēt, nodrošināt materiāli tehnisko nodrošinājumu;
  • Uzraudzīt medicīnas iekārtas, sekot to regulārai pārbaudei;
  • Plānot un vadīt personāla kvalifikācijas celšanu;

Prasības:

  • Ārstniecības sertifikāts kādā no specialitātēm;
  • Reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
  • Augstākā izglītība veselības aprūpē;
  • Vismaz piecu gada pieredze attiecīgajā specialitātē, pieredze vadītāja amatā vismaz trīs gadi;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas (krievu valoda vēlama);
  • Labas datorprasmes (Outlook, Word, Excel)
  • Empātija un labas komunikācijas prasmes.

Piedāvājam:

  • Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
  • Atalgojumu 1350,00 EUR mēnesī, papildus piemaksas par specialitātes darba veikšanu;
  • Iespēju profesionāli augt un attīstīties;
  • Mūsdienīgu darba vidi un atbilstošus darba apstākļus;
  • Apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika.

Dzīves gājumu (CV) un dokumentu kopijas lūdzam iesniegt Pašvaldības aģentūra ”Saulkrastu veselības un sociālās aprūpes centrs” Ainažu iela 34, Saulkrasti (Administrācija) personīgi, pa pastu vai pa e-pastu saulkrastuslimnica@inbox.lv līdz 2021.gada 10.oktobrim.