CV, pieteikuma vēstuli, kā arī izglītību un prasmes apliecinošo dokumentu kopijas sūtīt pa pastu vai iesniegt klātienē (Saulkrastu novada pašvaldībā pie Informācijas centra administrācijas) Raiņa ielā 8, Saulkrastos, Saulkrastu novadā vai sūtot uz e-pasta adresi barintiesa@saulkrasti.lv ar norādi “Bāriņtiesas loceklis” līdz 2021. gada 29. novembrim.

Saulkrastu novada Bāriņtiesa

aicina darbā

BĀRIŅTIESAS LOCEKLI

PRASĪBAS PRETENDENTAM

  • kura ir Latvijas Republikas pilsonis vai nepilsonis;
  • kura sasniegusi 30 gadu vecumu;
  • kura ieguvusi vismaz akadēmisko bakalaura grādu vai profesionālo bakalaura grādu un 5. līmeņa profesionālo kvalifikāciju vai citu Latvijas izglītības klasifikācijā noteiktajam Eiropas kvalifikācijas ietvarstruktūras 6. līmenim atbilstošu kvalifikāciju pedagoģijā, psiholoģijā, medicīnā, sociālajā darbā vai tiesību zinātnē, izglītības vadībā vai sabiedrības vadībā un kurai ir ne mazāk kā triju gadu darba stāžs attiecīgi iegūtās izglītības tematiskajā jomā vai bāriņtiesas priekšsēdētāja, bāriņtiesas priekšsēdētāja vietnieka vai bāriņtiesas locekļa amata pienākumu pildīšanā;
  • kura prot valsts valodu augstākajā līmenī;
  • kurai ir nevainojama reputācija.
  • spēja strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos;
  • teicamas prasmes darbā ar datoru;
  • labas komunikācijas un saskarsmes spējas.

AMATA PIENĀKUMI

  • piedalīties bāriņtiesas sēdēs administratīvo lietu izskatīšanā un koleģiāla lēmuma pieņemšanā;
  • vadīt bāriņtiesas sēdi (ar bāriņtiesas priekšsēdētāja rīkojumu);
  • sagatavot un virzīt lietas izskatīšanai Bāriņtiesas sēdē;
  • sniegt Bāriņtiesas atzinumu (pieņemto lēmumu), to skaidrojot un pamatojot tiesas sēdē;
  • pārbaudīt dzīves apstākļus personu dzīvesvietās, veikt noskaidroto apstākļu dokumentālu atspoguļošanu;
  • sagatavot dokumentu projektus atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
  • pieņemt apmeklētājus un sniegt konsultācijas, tai skaitā konsultēt vecākus domstarpību gadījumos;
  • pārstāvēt Bāriņtiesu tiesās, valsts un pašvaldības iestādēs.

PRIEKŠROCĪBAS

  • vēlams – apgūta bāriņtiesas priekšsēdētāja nepieciešamā Ministru kabineta 2006.gada 5.decembra noteikumos Nr.984 “Noteikumi par bāriņtiesas priekšsēdētāja, bāriņtiesas priekšsēdētāja vietnieka un bāriņtiesas locekļa mācību programmas saturu un apmācības kārtību” noteiktā mācību programma.
  • vēlama pieredze Bāriņtiesas apliecinājumu un citu uzdevumu pildīšanā (darījuma akta sagatavošana, testamenta apliecināšana, pilnvaru sagatavošana, nostiprinājuma lūguma sagatavošana)

Piedāvājam:

  • atbildīgu un interesantu darbu pašvaldībā;
  • profesionālās attīstības un pilnveides iespējas;
  • profesionālu kolēģu atbalstu ikdienas darbā;
  • sociālās garantijas;
  • atalgojumu bruto 1050,00 EUR.

CV, pieteikuma vēstuli, kā arī izglītību un prasmes apliecinošo dokumentu kopijassūtīt pa pastu vai iesniegt klātienē (Saulkrastu novada pašvaldībā pie Informācijas centra administrācijas) Raiņa ielā 8, Saulkrastos, Saulkrastu novadā vai sūtot uz e-pasta adresi barintiesa@saulkrasti.lv ar norādi “Bāriņtiesas loceklis” līdz 2021. gada 29. novembrim.

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos Pretendentus.