CV ar norādi „Remontstrādnieks” līdz 2022. gada 8.jūlijam sūtīt uz e-pastu personals@saulkrasti.lv vai pa pastu Raiņa iela 8, Saulkrasti, Saulkrastu novads, LV-2160.

Saulkrastu novada pašvaldība
(reģ.Nr.90000068680)

aicina darbā
REMONTSTRĀDNIEKU
(uz nenoteiktu laiku)

Galvenie amata pienākumi:

  • veikt ēku iekšējo telpu un inventāra remontdarbus, kuriem nav nepieciešama speciāla kvalifikācija;
  • durvju, logu, slēdzeņu remontēšana, mēbeļu, aprīkojuma, pagalmu vides objektu, pagalmu taciņu, žogu, vārtu remontēšana, jaunu mēbeļu un cita aprīkojuma samontēšana, novietošana pēc vajadzības;
  • pārbaudītun uzturēt kārtībā darbā izmantojamos darbarīkus un tehniku;
  • pašvaldības ēku uzturēšanas saimnieciskie darbi (sniega tīrīšana no jumta, remontdarbi);
  • darbs ar meža un dārza tehniku, pļaujmašīnu, motorzāģi, krūmgriezi- trimeri;
  • pašvaldības īpašumā esošo mežu un apstādījumu kopšana (skvēri, parki, ielu apstādījumi);
  • kāpu un pludmales labiekārtošanas elementu remonts;

Prasības pretendentam:

  • vidējā speciālā izglītība;
  • darba pieredze ēku un teritorijas apsaimniekošanā;
  • prasmes un iemaņas darbā ar tehniskām ierīcēm un darba rīkiem;
  • spēja patstāvīgi plānot, organizēt savu darbu;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • augsta atbildības sajūta, iniciatīva un prasme strādāt komandā;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī.

Piedāvājam:

  • atalgojumu 850.00 euro (pirms nodokļu nomaksas);
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.

Tālrunis uzziņām 25668850 (Īpašumu apsaimniekošanas nodaļas vadītāja I.Vikse).

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, Saulkrastu novada pašvaldība informē, ka:

  1. jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi;
  2. iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Saulkrastu novada pašvaldība, kontaktinformācija: Raiņa iela 8, Saulkrasti, Saulkrastu nov., LV 2160, tālrunis 67142529.