Saulkrastu novada Sociālais dienests

(reģistrācijas numurs 90009270339)

aicina darbā

SOCIĀLO DARBINIEKU DARBAM AR ĢIMENĒM AR BĒRNIEM

(uz noteiktu laiku)

Galvenie amata pienākumi:

  • sniegt sociālo atbalstu un palīdzību ģimenēm ar bērniem, kurām ir sociālās funkcionēšanas problēmas un, kuras ar saviem spēkiem nespēj pārvarēt īpašas dzīves grūtības un nesaņem pietiekamu palīdzību;
  • nodrošināt bērniem no sociālā riska ģimenēm nepieciešamos speciālistu pakalpojumus un sociālo rehabilitāciju, veikt nepieciešamo dokumentu noformēšanu bērna ievietošanai pašvaldības un valsts ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās;
  • regulāri veikt klientu dzīves apstākļu pārbaudes un ģimeņu pārraudzību;
  • piedalīties bāriņtiesas sēdēs, pārstāvot to bērnu intereses, par kuriem snieguši informāciju;
  • veikt sociālo darbu ar vecākiem, kurām ir pārtrauktas bērnu aizgādības tiesības, lai veicinātu ģimenes atkalapvienošanās procesu, kā arī ar vecākiem, kuriem ir atjaunotas aprūpes tiesības;
  • strādāt ar Sociālā dienesta datu bāzi SOPA. Strādāt ar sistēmu NPAIS. Regulāri un savlaicīgi iekļaut tajā precīzus datus;
  • pieņemt lēmumus un sniegt atzinumus par klienta sociālo situāciju.

Prasības pretendentam:

  • saskaņā ar Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likuma 41.pantu -otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā izglītība sociālajā darbā vai karitatīvajā sociālajā darbā;
  • apliecība, kas apliecina speciālās zināšanas bērnu tiesību aizsardzības jomā (40 stundas);
  • komunikācijas un saskarsmes prasmes ar mērķa grupas klientiem un viņu likumiskajiem pārstāvjiem;
  • spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību;
  • vēlama prasme strādāt ar programmu SOPA;
  • labas iemaņas darbā ar datoru un citu biroja tehniku;
  • valsts valodas zināšanas atbilstoši valsts valodas likuma prasībām.

Piedāvājam:

  • dinamisku, atbildīgu darbu;
  • profesionālu kolēģu atbalstu ikdienas darbā;
  • iespējas strādāt saliedētā un mērķtiecīgā komandā;
  • atalgojumu bruto 1210.00 euro;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām).

Pieteikumu un CV ar norādi „Sociālais darbinieks” sūtīt līdz 17.septembrim uz e-pastu socialaisdienests@saulkrasti.lv vai pa pastu (adresējot Saulkrastu novada Sociālajam dienestam) uz Ainažu iela 10-7, Saulkrasti, Saulkrastu novads, LV-2160, vai iesniegt personīgi Saulkrastu novada Sociālajā dienestā darba laikā.

Tālrunis uzziņām 67142510

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz interviju!