Sējas pamatskola (Reģ. Nr. 40900036823) Saulkrastu novadā, Sējas pagastā,Sējas pamatskolā, Tel.nr. 27891863 steidzami aicina darbā dežurantu/apkopēju Sējas pamatskolas sporta centrā uz pilnu slodzi  uz nenoteiktu laiku atalgojums EUR 660,00 EUR mēnesī (bruto).

Pretendenti aicināti pieteikties līdz 2023. gada 8.septembrim, iesniedzot dzīves aprakstu (CV), sūtot uz e-pastu inese.ozolniece@saulkrasti.lv

Galvenie amata pienākumi:

  • rūpēties par sporta centra apmeklētājiem;
  • uzturēt kārtību un tīrību sporta centra telpās;
  • veikt darba pienākumus atbilstoši amata aprakstam;
  • ievērot higiēnas prasības;
  • uzņemties atbildību par sava darba kvalitāti;

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • vismaz pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība, priecāsimies, ja būs arī augstāka izglītība;
  • valsts valodas prasme normatīvajos aktos noteiktajā līmenī;
  • prasme organizēt darba procesu un spēja strādāt patstāvīgi;
  • labas komunikācijas spējas;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu (1 slodze uz nenoteiktu laiku);
  • stabilu atalgojumu 660,00 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa beigām) un sociālās garantijas;
  • atsaucīgu un radošu kolektīvu.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.