Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola aicina darbā ĒKAS DEŽURANTU (profesijas kods 9629 05) darbības vietā Ainažu iela 12, Saulkrasti, Saulkrastu novads, LV 2160.

Motivētu pieteikumu un CV ar norādi “Dežurants” līdz 2023.gada 13.septembrim sūtīt uz e-pasta adresi: anita.bauere@saulkrasti.lv vai zvanīt: 26563226 skolas direktorei Ievai Lazdauskai.

Saulkrastu novada pašvaldības
Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola
Juridiskā adrese Ostas ielā 15, Zvejniekciemā, Saulkrastu novadā, LV – 2161
Reģ. Nr. izglītības iestāžu reģistrā 4474902259,
aicina darbā

ĒKAS DEŽURANTU

(profesijas kods 9629 05)
darbības vietā Ainažu iela 12, Saulkrasti, Saulkrastu novads, LV 2160

Prasības pretendentam:

  • augsta atbildības sajūta un saskarsmes kultūra.
  • ļoti labas komunikācijas prasmes.
  • atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu.
  • spēja strādāt intensitātes apstākļos, plānot un organizēt savu darbu, reaģēt neatliekami risināmās situācijās.
  • fiziska izturība.
  • vispārējā vidējā (vai profesionālā vidējā) izglītība.
  • valsts valodas prasme C līmenī.
  • nevainojama reputācija, bez kaitīgiem ieradumiem.
  • izpratne un pieredze par profesionālās ievirzes izglītības specifiku var tikt uzskatītas par priekšrocību.

Galvenie amata pienākumi:

  • atslēgt un aizslēgt skolas ēku.
  • sekot, lai ēkā neatrodas nepiederošas personas.
  • pārbaudīt un uzraudzīt skolas ēkas un aprīkojuma tehnisko stāvokli, tostarp uzraudzīt ugunsdrošības, apkures un apsardzes sistēmas.
  • kontrolēt apmeklētāju plūsmu un savas kompetences ietvaros sniegt apmeklētājiem (audzēkņiem, audzēkņu likumiskajiem pārstāvjiem) interesējošo informāciju.
  • rūpēties par audzēkņu pieskatīšanu koplietošanas telpās, palīdzēt audzēkņiem aktuālu jautājumu risināšanā.
  • atrašanās darba vietā Ainažu ielā 12 darba dienās no 12:00 līdz 20.00.
  • uzturēt tīrību, kārtību skolas ēkā (3 mūzikas mācību klašu un koplietošanas telpu ikdienas tīrīšana un uzkopšana (kopā 160 m2) un veikt skolas priekšpagalma tīrības un aprūpes darbus.

Piedāvājam:

  • interesants darbs mūsdienīgā darba vidē Saulkrastu centrā.
  • bērnu, jauniešu un profesionālu, atsaucīgu, radošu kolēģu kolektīvs.
  • pilna slodze 40 stundas nedēļā (uz nenoteiktu laiku).
  • darba samaksa: 700 EUR (pirms nodokļu nomaksas).
  • sociālās garantijas saskaņā ar darba koplīgumu, tostarp, pēc pārbaudes termiņa beigām – veselības apdrošināšana.
  • darba uzsākšana – 15.septembris.

Piesakoties vakantajam amatam, informējam, ka Jūsu dati tiks izmantoti tikai atlases vajadzībām. Vakancei atbilstošākie pretendenti tiks uzaicināti uz darba interviju.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma.

Pārzinis – Saulkrastu novada pašvaldības Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola, Ostas iela 15, Zvejniekciems, Saulkrastu pagasts, Saulkrastu novads, LV 2161, tālr. 67954160, 26563226