15. augustā Saulkrastu uzņēmēju biedrība organizē atraktīvu orientēšanās pasākumu ģimenēm, draugiem un individuāliem dalībniekiem “Iepazīsti Saulkrastu uzņēmēju 2020!”

Uzņēmējiem:

Aicinām uzņēmumus pieteikt savu dalību līdz 2020. gada 31. jūlijam nosūtot pieteikumu un uzņēmuma logo uz [email protected], dalībnieku skaits ir ierobežots. Uzņēmumam jānodrošina iespēja apmeklēt uzņēmuma telpas 2020. gada 15. augustā no plkst. 10:00-18:00, jānoorganizē viena atraktivitāte sava uzņēmuma telpās, jānodrošina balva 25,- EUR apmērā un dalības maksa 25,- EUR apmērā.

Saulkrastiešiem un novada viesiem, kas piedalīsies pasākumā:

  1. 15. augustā, laikaposmā no plkst. 10:00-18:00 būs jāapmeklē kartē norādītos kontrolpunktus – aktīvākos Saulkrastu uzņēmumus. Karti būs iespējams iegūt “Saulkrastu domes ziņu” augusta numurā, vai ģimenes restorānā “Abra” (Saulkrasti, Rīgas iela 75a) un Saulkrastu tūrisma informācijas centrā (Saulkrasti, Ainažu iela 13b).
  2. Katrā kontrolpunktā vajadzēs izturēt uzņēmēja uzdotos pārbaudījumus, saņemt atzīmi uz kartes, ka esiet pie uzņēmēja bijis.
  3. Ja būsiet atraktīvi un atstāsiet pozitīvu iespaidu uz uzņēmēju (ar savu aktivitāti, tērpu, draugu vai ģimenes loka kuplumu, vecumu, vai citādi), iespējams, uzņēmējs tieši Jūs izvēlēsies kā veicināšanas balvu saņēmēju. No katra uzņēmuma tiks nodrošināta veicināšanas balva 25 EUR apmērā.
  4. Jums ar uzņēmēju zīmogiem aizpildīta karte līdz 2020. gada 15. augusta plkst. 20:00 būs jānodod ģimenes restorānā “Abra”.

Pasākuma organizētāji organizēs lielās balvas izlozi starp komandām vai dalībniekiem, kuri būs apmeklējuši visus dalībuzņēmējus. Kopējais pasākuma balvu fonds – 600 EUR.

Papildu informācija par pasākumu: facebook.com/saulkrastuuznemeji