Tūrisms

Jautā pašvaldībai

Jautājumi un atbildes

Jautājumi
 • Pašvaldības darbība

  Sandra

  17.12.2019

  Labdien.
  Saulkrastu komunālserviss ir 100% pašvaldības kapitālsabiedrība, kāpēc iestāde maina maksāšanas kārtību, kas sadārdzina maksājumus, jo par maksājumiem jāmaksā 2% no summas. Iedzīvotājus nebrīdina neizskaidro, bet nostāda fakta priekšā, ka ir jauna maksāšanas platforma Bill.me. Kāpēc Dome pieļauj tādu maksāšanas kārtību?

  Pēc SIA “Saulkrastu komunālserviss” sniegtās informācijas, Bill.me ir mūsdienīga tiešsaistes platforma, kas nodrošina rēķinu saņemšanu un apmaksu, informācijas apmaiņu un sadarbību ar pakalpojumu sniedzējiem.

  Klientiem 2% jāmaksā tikai tajā gadījumā, ja vēlas norēķināties, izmantojot platformu Bill.me. Visi iepriekšējie norēķinu veidi (samaksa internetbankā vai bankā) paliek spēkā. Piemēram, klients apskatās Bill.me platformā savu rēķinu un veic tā samaksu, izmantojot savu internetbanku. Jautājumu gadījumā var sazināties vai nu ar Bill.me konsultantiem vai SIA “Saulkrastu komunālserviss”.

 • Infrastruktūra

  Andris

  16.12.2019

  Uz Atpūtas ielas apmēram 5-6 metrus no krustojuma ar Tallinas ielas (uz meža pusi) ielas vidū jau kādu laiku ir izveidojusies un pastāv ļoti nepatīkama bedre. Starp citu labi ieskatoties tā pat ir redzama Google Maps satelītattēlā , koordinātas 24,41891E un 57,31662N) Bedre pretīga, asfalta asās kantis taisni vai prasīties prasās deformēt automašīnu diskus un sabeigt riepas. Ja reiz nav iespējams šo bedri aizdarīt, tad vēlētos uzzināt sekojošo – kam ( Domei, Komunālservisam, Latvijas Valsts Ceļiem vai kam citam ), iespējamajos braucamrīku bojājumu gadījumos, cietušie varēs piestādīt rēķinus par braucamrīku remonta izdevumiem?

  Paldies par informāciju ! Bedri plānots salabot 17.decembrī.

 • Pašvaldības darbība

  Andris

  13.12.2019

  Sveiki. Vai varētu palūgt atbildīgajai personai būt konkrētākai atbildot uz jautājumiem? Uzdevu jautājumu – kad tiks salabota izdangātā Celtnieku un Ganību iela? Atbildējāt – Ganību iela, un Celtnieku iela,posmā no Baltijas ielas uz Saulkrastu pusi ir nogreiderēta. Bet, vai Celtnieku iela neskaitās līdz Ozolu ielai? Vai tiešām ir tik sarežģīti atbildēt par visu ielas garumu,vai tiešām ir jāuzdod vel papildus jautājumi? Tad lūk, jautājums. Kad tiks sakārtota Celtnieku iela,posmā no Baltijas līdz Ozolu ielai?

  Tika uzdots konkrēts jautājums, kapēc šogad netika ne reizi greiderēta Celtnieku iela no Baltijas ielas otru pusi, jo esot greiderēta tikai no Baltijas ielas uz ziemeļiem.

  Konkrētais ielas posms (strupceļš) tika apsekots, un 29.11.2019 konkrētais ielas posms tika nogreiderēts. Tajā pašā nedēļā tika nogreiderēta arī Ganību iela.

   Ņemot vērā to, ka Celtnieku iela posmā no Ozolu ielas līdz Baltijas ielai ir apmierinošā stāvokļī, greiderēt šo ielas posmu visā garumā nav paredzēts. Iestājoties atbilstošiem laika apstākļiem tiks remontēti ar grants iestrādi atsevišķi ielas posmi un krustojumi.

 • Pašvaldības darbība

  Arnis

  12.12.2019

  Savā un vairāku kaimiņu vārdā vēlos noskaidrot, kad novada iedzīvotājiem, kuru dzīvesvieta ir ārpus pilsētas, parādīsies iespēja šķirot sadzīves atkritumus. Kooperatīvi: Mežvidi, Gaisma, Zeme.

  Šobrīd varam ieteikt Jums lietot atkritumu šķirošanas punktus Saulkrastos Ainažu 11, A. Kalniņa 21, kā arī Ostas ielā. Ja vēlaties atkritumu šķirošanas punktus savā tuvumā, labākais būtu vienoties ar kooperatīvu iedzīvotājiem par kopīgu šķirošanas punkta izveidi. Šāds pakalpojums gan ir maksas. Sīkākai informācijai, lūdzu, sazinieties ar ZAAO (64281250).

 • Cits

  Andris

  12.12.2019

  Regulāri no rītiem, laika posmā no 5.30 līdz 7.30 (tātad diennakts tumšajā laikā) pa Saulkrastu ielām var novērot pārvietojamies gājējus bez atstarotājiem. Vai Saulkrastu pašvaldības policijas vienībām nevajadzētu tik pat regulāri “paķerstīt” šos “tumšos cilvēciņus”. Galu galā – vēl viens veids, kā papildināt ciema budžetu.

  Paldies par informāciju ! Pašvaldības policija sekos līdzi un pārbaudīs, lai gājēji izmanto atstarotājus ne vien diennakts tumšajā laikā vakaros, bet arī no rītiem.

 • Infrastruktūra

  Jānis Indārs

  11.12.2019

  Sveiki! Vai pastāv iespēja pilsētas gājēju pāreju vietās kur darbojas brīdinošais dzeltenais signāls, augstu laternu līmenī, kuram pievēršam vairāk uzmanības nekā cilvēkiem un bērniem pie zebras, nomainīt uz apgaismojumu tieši virs gājēju pārejas un pieguļošā trotuāra, lai labāk varētu saredzēt gan lielos un mazos brauktuves šķērsotājus diennakts tumšajā laikā, jo pēc novērojumiem dzeltenie gaismu brīdinājumi vai nu mirgo miega režīmā, vai nu vispār tikai kvēlo (Zvejniekciemā vidusskolas pārējā)

  Apgaismojuma nomaiņa uz gājēju pārējām tiks izvērtēta sastādot 2020. gada pašvaldības budžetu.

 • Pasākumi

  Ieva

  10.12.2019

  Kāpēc sporta zāles atklāšana ir piektdienā pa dienu? Visi normāli cilvēki strādā šajā laikā!

  Labdien!

  Piektdien un sestdien Saulkrastu sporta centrā ir liela noslodze, jo abas dienas norisināsies dažādi pasākumi. Taču aicinām Jūs jauno trenažieru zāli apmeklēt  piektdien līdz pat 22:00, kā arī sestdien. Šajā nedēļas nogalē tā ir bez maksas.

 • Pašvaldības darbība

  Diāna Stūrmane

  06.12.2019

  Sakiet vai var cerēt uz pasta nodaļas atjaunošanu Zvejniekciemā?
  Nu ļoti liels apgrūtinājums ar mazu zīdaini doties kārtit jebkāda veida darīšanas uz Saulkrastiem! P.s zinu ka kāpņu telpā, kultūras namā, ir iespēja kaut ko izdarīt!

  K/n “Zvejniekciems” telpās  Atpūtas ielā 1B darbojas pasta nodaļa. 

  Darba laiks : P.-PK. 11.00 – 12.00. S., Sv. – brīvs.

  Tālruņa nr. 25701973.

   

 • Pasākumi

  Diāna

  05.12.2019

  Nu jau kādu laiku varam lepoties ar renovēto kultūras namu Zvejniekciemā! Skaisti nu dien!
  Bet… vai tiešām tur nenotiks 2020.gada sagaidīšana? Vai tiešām cilvēkiem jābrauc uz blakus pilsētām sagaidīt Jauno gadu, jāatstāj un ” jābaro ” citas pašvaldības?
  Kamēr pašiem ir skaista vieta, kur visiem būt kopā!

  Jaunā gada sagaidīšana notiks Saules laukumā, savukārt  k/n “Zvejniekciems” būs balle. Tuvāka informācija par pasākumiem pieejama https://saulkrasti.lv/jaunumi/kultura/jauna-gada-sagaidisana-saulkrastos/

 • Cits

  Labdienis

  04.12.2019

  Sveiki. Pagājušajā gadā ieteicu un atzināt ka laba ideja , ka ierosināt par skaistāk izgaismoto, privātmāju, kāpņu telpu, uzņēmuma ēku Ziemassvētku laikā. Tā tas notiek kaimiņu novados jau gadiem. Kautkā neesmumanijis informāciju, ka var pieteikt savu dalību… Aizmirsāt atkal?

  Ideja ir ļoti laba, tomēr šogad šāds konkurss nav izsludināts. Vairākus gadus Saulkrastu novada dome rīkoja konkursu “Skaistākais Ziemassvētku noformējums”. Diemžēl tas neguva atsaucību, dalībnieku skaits laika gaitā kļuva arvien mazāks un tika nolemts, ka konkurss vairs netiks rīkots. Iespējams, ka nākotnē šādu konkursu varētu atjaunot.