Pašvaldības policija

Turpinot aizsākto tradīciju, Saulkrastu pašvaldības policijas darbinieki septembra beigās devās uz novada izglītības iestādēm, lai kopā ar pirmklasniekiem atkārtotu drošības jautājumus, īpašu uzmanību vēršot ceļu satiksmes noteikumu ievērošanai – kā ejot ar kājām, tā arī vadot velosipēdu –, uzsverot atstarotāju lietošanas nozīmi un aicinot atcerēties par uzvedību uz ielas, skolā un transportā.

Saulkrastu un Zvejniekciema vidusskolas pirmo klašu skolēniem mācību stundas aizritēja nemanot. Skolās ciemojās Saulkrastu pašvaldības policijas Administratīvās nodaļas vecākā inspektore darbā ar nepilngadīgajiem Evita Teice, kura stāstīja, kas svarīgs jāatceras, dodoties uz skolu un ikdienā: ejot, braucot ar velosipēdu un transportlīdzeklī, kā arī pārrunāja higiēnas un ētikas noteikumus. Atkārtot zināšanas palīdzēja arī atjautības uzdevums „Uzticēšanās”.

Pašvaldības policija katram pirmklasniekam dāvināja atstarojošu sporta maisiņu ar īpašnieka vārdu uz tā.

Pašvaldības policija aicina arī skolēnu vecākus vēlreiz pārrunāt drošības jautājumus. Lai bērns skolā un ārpus mācībām justos drošs, pašvaldības policija iesaka vecākiem kopā ar bērniem izstrādāt rīcības principus visdažādākajām dzīves situācijām.