Pašvaldības policija

Februārī Saulkrastu pašvaldības policijas darbinieki ir saņēmuši 33 izsaukumus, par dažādiem pārkāpumiem aizturētas 7  personas, 5 personas nogādātas Rīgas reģiona pārvaldes Saulkrastu policijas iecirknī tālāku darbību veikšanai, viena persona savā dzīvesvietā un viena persona nodota Valsts policijas ceļu policijas darbiniekiem.

Sastādīti 25 administratīvā pārkāpuma protokoli, 1 protokols par smēķēšanas ierobežojumu pārkāpšanu, 4 protokoli par ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu, 5 protokoli par mājas dzīvnieku labturības noteikumu pārkāpšanu, 8 protokoli par nenoslēgtu līgumu ar sadzīves atkritumu apsaimniekotāju, 2 protokoli par alkoholisko dzērienu lietošana sabiedriskā vietā, 3 protokoli par nesaskaņotu koku ciršanu un 2 protokoli par dzīvnieku nereģistrēšanu normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

Uzsāktas 9 administratīvā pārkāpuma lietvedības – par līgumu nenoslēgšanu ar sadzīves atkritumu apsaimniekotāju, par mājas istabas dzīvnieku labturības noteikumu neievērošanu un par nesaskaņotu reklāmas izvietošanu.

Sešos gadījumos izsaukti dzīvnieku patversmes „Ulubele” darbinieki, lai sniegtu palīdzību cietušiem vai bojā gājušiem dzīvniekiem.

Vienā gadījumā sniegta palīdzība ātrās medicīniskās palīdzības brigādei.

Pašvaldības policija atgādina: Ir stājusies spēkā likuma norma par to ka, Suņa īpašnieks (juridiskai personai – pilnvarota persona) nodrošina, lai sunim tiktu implantēta mikroshēma un tas tiktu reģistrēts datubāzē līdz sešu mēnešu vecuma sasniegšanai.