Pašvaldības policija

Oktobrī Saulkrastu pašvaldības policijas darbinieki ir saņēmuši 60 izsaukumu, par dažādiem pārkāpumiem aizturētas 9 personas, astoņas personas nogādātas Rīgas reģiona pārvaldes Saulkrastu policijas iecirknī tālāku darbību veikšanai un viena persona savā dzīvesvietā.

           

   

 

Sastādīti 19 administratīvā pārkāpuma protokoli, 15 protokoli par ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu, 2 protokoli par alkoholisko dzērienu lietošanu sabiedriskā vietā, 1 protokols par teritorijas un piegulošās teritorijas nesakopšanu, 1 protokols par nenoslēgtu līgumu ar sadzīves atkritumu apsaimniekotāju.

Uzsāktas 36 administratīvā pārkāpuma lietvedības – par līguma nenoslēgšanu ar sadzīves atkritumu apsaimniekotāju, par mājas (istabas) dzīvnieku labturības noteikumu neievērošanu, par teritorijas nesakopšanu un par ēku numuru vai nosaukumu plākšņu neizvietošanu pie nekustamā īpašuma.

Trijos gadījumos izsaukti dzīvnieku patversmes „Mežavairogi” darbinieki, lai sniegtu palīdzību cietušajiem un savāktu bojā gājušos dzīvniekus.