Saulkrastu novada pašvaldība
(reģistrācijas numurs 90000068680)

aicina darbā

projektu vadītāju vides aizsardzības jomā
(profesijas kods 2422 01)

uz nenoteiktu laiku

Galvenie amata pienākumi:

  • koordinēt pašvaldības vides aizsardzības projektu izstrādes procesu un izstrādāt projektu pieteikumu ārējā finansējuma saņemšanai, t.sk. projektu pieteikumus, kas saistīti ar klimata pārmaiņām, vides aizsardzību, zaļo enerģiju;
  • sagatavot teritorijas attīstības plānošanas dokumentu vides pārskata monitoringa ziņojumus;
  • koordinēt sadzīves atkritumu apsaimniekošanas jautājumus pašvaldībā;
  • sagatavot un veikt atkritumu apsaimniekošanas plāna uzraudzību;
  • sagatavot un organizēt klimata pārmaiņu novēršanas plānu;
  • koordinēt publisko ūdenstilpju ekspluatācijas noteikumus;
  • sagatavot priekšlikumus zaļo enerģiju ieviešanai pašvaldībās sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģionu koordinēt sabiedriskā transporta jautājumus pašvaldībā, piedalīties maršrutu grozījumu izstrādē, piedalīties mikromobilitātes jautājumu risināšanā;
  • veikt apstiprināto projektu ieviešanu saskaņā ar attiecīgo programmu un finansēšanas līgumu nosacījumiem, koordinēt projektu ieviešanu;
  • piedalīties, koordinēt un līdzdarboties pašvaldības nozaru attīstības dokumentu un rīcības programmu izstrādē.
  • Veikt novada vides monitoringa datu bāzes izveidošanu un papildināšanu (piem., peldūdeņu monitorings, atkritumu izgāztuvju monitorings u.c.) un pēc nepieciešamības informēt par rezultātiem sabiedrību;
  • Piedalīties dabas, tajā skaitā sugu un biotopu, aizsardzības un pārraudzības un kontroles plānu izstrādāšanā un ieviešanā.
  • Atbilstoši likumdošanai piedalīties ietekmes uz vidi novērtējuma procesā.
  • amata kompetences ietvaros sagatavot un virzīt dokumentu projektus, t.sk. projektu pieteikumus, domes lēmumus, pārskatus un ziņojumus par vides projektu izpildes gaitu un sasniegtajiem rezultātiem, atbilžu projektus uz iesniegumiem, sūdzībām;
  • nodrošināt projekta ietvaros paredzēto iepirkumu dokumentācijas sagatavošanu un atbalstu iepirkumu procedūru organizēšanā saskaņā ar projekta pieteikumu un Publisko iepirkuma likumu;

Prasības pretendentam:

  • augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā izglītība inženierzinātnēs vai dabaszinātnēs;
  • vismaz viena gada pieredze vides projektu pieteikumu sagatavošanā, projektu vadībā un ieviešanā;
  • izpratne par Eiropas Savienības struktūrfondu un citu investīciju piesaisti;
  • izpratne par publiskajiem iepirkumiem, kā arī finanšu un grāmatvedības jautājumiem;
  • precizitāte darbu izpildē, spēja iekļauties noteiktajos termiņos;
  • spēja operatīvi strādāt ar lielu informācijas apjomu;
  • spēja noteikt prioritātes, organizēt un plānot darbu;
  • labas komunikācijas spējas un augsta atbildības izjūta;
  • lieliskas saskarsmes prasmes, prezentācijas iemaņas, spēja strādāt komandā un pozitīva attieksme;
  • prasme strādāt ar datoru, MS Office programmatūru;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, labas angļu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • Dinamisku, atbildīgu darbu;
  • Profesionālu kolēģu atbalstu ikdienas darbā;
  • Iespēju strādāt saliedētā un mērķtiecīgā komandā;
  • Atalgojumu mēnesī no 1500 eur (pirms nodokļu nomaksas);
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām).

Pieteikuma vēstuli un CV ar norādi “Projektu vadītājs vides aizsardzības jomā Attīstības nodaļā” līdz 2024. gada 12.maijam sūtīt uz personals@saulkrasti.lv vai pa pastu: Saulkrastu novada pašvaldība, Raiņa iela 8, Saulkrasti, Saulkrastu novads, LV-2160.

Tālrunis uzziņām 28322033.

Sazināsimies tikai ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, Saulkrastu novada pašvaldība informē, ka:

  1. jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi;
  2. iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Saulkrastu novada pašvaldība, kontaktinformācija: Raiņa iela 8, Saulkrasti, Saulkrastu nov., LV 2160, tālrunis 67142529.