Saulkrastu pirmskolas izglītības iestāde “Rūķītis”
aicina darbā

pirmsskolas izglītības metodiķi

uz 1 darba slodziuz noteiktu laiku.

Pieteikšanās līdz 2024.gada 15.jūlijam.Plānotais darba attiecību uzsākšanas laiks 01.08.2024.

Galvenie darba pienākumi:

– pārzināt ar pirmsskolas izglītību saistīto normatīvo aktu bāzi;

– nodrošināt Valsts izglītības standarta un pirmsskolas izglītības programmas īstenošanas metodisko vadību;

– organizēt, vadīt un koordinēt pedagoģiskā personāla pedagoģiski metodisko izglītošanu;

– analizēt un vērtēt izglītības procesu un tā rezultātus, orientēties skolvadības programmā Eliis;

– sniegt metodisko palīdzību pedagogiem, vecākiem un iestādes atbalsta personālam;

– izstrādāt, veidot un apkopot metodiskos materiālus pirmsskolas izglītības procesa kvalitātes pilnveidei;

– plānot un koordinēt pedagoģiskā personāla darbu

– plānot savu darbu un veikt pašanalīzi.

Prasības:

– izglītība atbilstoši 11.09.2018. Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;

– vēlams vismaz 2 gadu pieredze līdzīgā amatā;

– augsta atbildības izjūta;

– labas komunikācijas, sadarbības un organizatoriskās prasmes;

– valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām.

Piedāvājam:

– atalgojumsEUR 1603 mēnesī (bruto);

– atvaļinājuma pabalsts 50% apmērā no darba algas;

– interesants, dinamisks un atbildīgs darbs;

– profesionālā darba autonomija un līdzdalība pirmsskolas attīstības lēmumu pieņemšanā;

– nodrošināta un apmaksāta profesionālā pilnveide;

– veselības apdrošināšanas polise (pēc pārbaudes laika);

Pretendenti aicināti pieteikties līdz 2024.gada 15.jūlijam, iesniedzot motivācijas vēstuli un profesionālās darbības aprakstu (CV), sūtot uz e-pastu bernudarzs.rukitis@saulkrasti.lvvai pa pastu uz adresi Stirnu iela 23, Saulkrastu novads, LV 2160,ar norādi – “pirmsskolas izglītības metodiķis”.

Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt Saulkrastu PII “Rūķītis” vadītājai Janai Bukovskai, tālr. 29136440. Piesakoties vakantajam amatam, informējam, ka Jūsu dati tiks izmantoti tikai pretendentu atlases vajadzībām.