Saulkrastu pirmskolas izglītības iestāde “Rūķītis” aicina darbā izglītības psihologu uz 1 darba slodzi, uz nenoteiktu laiku. Pieteikšanās līdz šī gada 17.novembrim. Plānotais darba attiecību uzsākšanas laiks uzreiz.

Galvenie darba pienākumi:

  • plānot un veikt izglītojamo psiholoģisko izpēti individuāli un grupā, t.sk. izglītojamo novērošanu mācību procesā un ārpus tā;
  • veikt izglītojamo psiholoģiskās gatavības skolai izvērtēšanu;
  • sagatavot atzinumus par izglītojamo psiholoģiskās izpētes rezultātiem;
  • sagatavot sadarbības pārskatus par izglītojamo konsultēšanu;
  • sniegt rekomendācijas vecākiem un izglītības iestādes pedagogiem;
  • sniegt atbalstu izglītojamiem, vecākiem un izglītības iestādes pedagogiem, palīdzot risināt grūtības, kas traucē mācību procesā un rada problēmas iekļauties grupā;
  • veikt diagnosticējoši-koriģējošu darbu ar izglītojamiem, kuriem ir mācību un/vai uzvedības problēmas;
  • darboties izglītības iestādes atbalsta komandas sastāvā.

Prasības:

– augstākā izglītība psiholoģijā;

– reģistrācija Psihologu reģistrā;

– psihologa sertifikāts izglītības un skolu psiholoģijā;

– labas komunikācijas, sadarbības un organizatoriskās prasmes;

– valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām.

Piedāvājam:

– darbs ar bērniem no 1,5 līdz 6 gadiem 1 darba slodzi;

– atalgojumsEUR 1020 mēnesī (bruto);

– atvaļinājuma pabalsts 50% apmērā no darba algas;

– profesionālā darba autonomiju un līdzdalību pirmsskolas attīstības lēmumu pieņemšanā;

– nodrošināta un apmaksāta profesionālā pilnveide;

– veselības apdrošināšanas polise (pēc pārbaudes laika).

Pretendenti aicināti pieteikties līdz 2023.gada 17.novembrim, iesniedzot motivācijas vēstuli un profesionālās darbības aprakstu (CV), sūtot uz e-pastu bernudarzs.rukitis@saulkrasti.lvvai pa pastu uz adresi Stirnu iela 23, Saulkrasti, Saulkrastu novads, LV 2160,ar norādi – “izglītības psihologs”.

Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt Saulkrastu PII “Rūķītis” vadītājai Janai Bukovskai, tālr.29136440. Piesakoties vakantajam amatam, informējam, ka Jūsu dati tiks izmantoti tikai pretendentu atlases vajadzībām.