20. jūnijā plkst. 19.00 Saulkrastu estrādē ar humoristisku ielīgošanas koncertuzvedumu „Īs(t)a pamācība mīlēšanā” pie Latvijas skatītājiem dodas tautā iemīļoti Dailes teātra aktieri un viņu draugi! Muzikālās izrādes biļetes jau pieejamas “Biļešu Paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv, kā arī Saulkrastu sporta centrā un k/n “Zvejniekciems” pie administratoriem. Ieejas maksa: 8, 10, 12 un 15 EUR.

Tas būs muzikāli piesātināts un aizraujošs stāsts par to, ka mīlestībai vecuma ierobežojumi nepastāv.

Un, kur gan teikts, ka precību un sieviešu lietās tēvam jāpamāca dēlu? Var taču būt pavisam otrādi. Tēvs ,tuvu savai astoņdesmitajai gadskārtai ir kļuvis par atraitni un nonācis kritiskā situācijā, jo nepanes vientulību. Tad nu viņa dēls, piesaistot arī citus ekspertus, sniedz viņam padomus un pamācības kā sameklēt savas paaudzes vai jaunāku sievieti ar kuru kliedēt vientulību. Un kā zināms – mūsdienās iepazīšanās iespējas ir daudzpusīgas, arī pilnas komisku un paradoksālu situāciju.

Kā atzīst pats konceruzveduma režisors Intars Rešetins: „Mums kā nācijai vajag vairāk, mīlēt, mīlēties un mīļoties – ļauties tam, tad arī mums kā nācijai būs nākotne!”

Režisors: Intars Rešetins

Scenārija autors: Egīls Šņore

Producents: Niks Volmārs

Lomās: Āris Rozentāls, Artis Robežnieks, Marģers Eglinskis, Mirdza Martinsone, Vita Vārpiņa, Ērika Eglija, Inita Sondore (ex Dzelme), Akvelīna Līvmane un citi.