Visas dienas garumā Meža parku pieskandinās dažādu žanru mūzika, Cirka skolas mākslinieki ļaus iejusties akrobāta lomā, atdzīvināt sevī mākslinieku palīdzēs Baltijā lielākā ielu mākslas zīmējuma autors Dainis Rudens jeb Rudens Stencil.
Sporta fanus izklaidēs 3×3 basketbola turnīrs “Saulkrastu kokteilis”. Aicināti pieteikt savu komandu. 

Dienu sāksim ar dejām un rotaļām. No plkst. 10.00 – 11.00 Meža parka ielu krustojumu izdejosim deju soļos. Piedalās Senioru deju kolektīvs “Saulgrieži” un jauniešu deju kolektīvs ”Krustu Šķērsu”. Paraugdemostrējumus un meistarklasi īru dejas mākslā vadīs Irish dance studio Ceile Rue. Iesim rotaļās kopā ar Saulkrastu folkloras kopu “Dvīga”.
No plkst. 11.00 – 12.30 paraugdemonstrējumus cīņas mākslā rādīs Vidzemes Karate klubs. Ielu deju mākslas elementus demonstrēs Extreme dance school – komanda Motion un Bang un Robots – Zelta talantu uzvaretais, “Slavu Minutes” finalists Vadims Master. Muzikālu piegaršu sniegs jaunā un talantīgā hip hop žanra pārstāve Kristiāna Skudrupa jeb Krisy. Zvejniekciema vidusskolas interešu izglītības pulciņa „Adatiņa” un glezniecības un grafikas darbnīcas veidoto tērpu XII Latvijas Skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas projekta “Radi rotājot” demonstrācija.

No plkst. 10.00-13.00 pie ieejas Saulkrastu Meža parkā (Neibādes un Allažu ielas krustojums) uzmundrinošas melodijas spēlēs dažādi ielu muzikanti, tostarp jaunu mūziķu apvienības no Saulkrastiem, Siguldas Diksiland, Elīna Riekstiņa, Flautistes un vēl citi muzikāli priekšnesumi.

No plkst 13.00 – 17.00 Uz Svētku ielas skatuves kāps grupa “Kautkaili”, reperis ansis, Grooving Miles”, “Blues Trio”, Duets Santehniķi.

Visas dienas garumā rokdarbu prasmes palīdzēs apgūt dažādas radošās darbnīcas.

100pastalas.lv, makramē veidošana ar JUTA art, stikla mozaīku radīšana ar Ledeni, hennas tetovējumu tapšana, rokassprādžu izgatavošana ar Saulkrastu audēju kolektīvu “Kodaļa”, piekariņu darināšana ar Saulkrastu rokdarbnieku kolektīvu “Krustaines”, lielformāta zīmējums ar gleznotāju studiju “Ultramarīns”.

Dienas garumā darbosies amatnieku un mājražotāju tirdziņš, ielu kafejnīcas un pop-up mākslas galerija.

Tiekamies svētdien, 2. augustā, Saulkrastu Meža parkā!