3. aprīlī 16.00 kultūras namā „Zvejniekciems" jaunā latviešu spēlfilma „Es esmu šeit" Ieejas biļete 2 EUR, biļetes pirms seansa. Pēc filmas tikšanās ar režisoru Renāru Vimbu! Režisoram Renāram Vimbam tā ir pirmā mākslas filma, un ļoti liels prieks, ka filma ir tiešām izdevusies un vēsta par mūsdienu Latvijai aktuālo situāciju - kas notiek ar bērniem, kuru vecāki aizbrauc strādāt uz svešām zemēm.

 

 Režisoram Renāram Vimbam tā ir pirmā mākslas filma, un ļoti liels prieks, ka filma ir tiešām izdevusies un vēsta par mūsdienu Latvijai aktuālo situāciju – kas notiek ar bērniem, kuru vecāki aizbrauc strādāt uz svešām zemēm.

Filmas kvalitāti apliecina arī fakts, ka starptautiskajā pirmizrādē, kas notika februāra vidū Berlīnes kinofestivālā, tā saņēmusi galveno balvu kategorijā “Generation 14plus” – “Kristāla lāci.

Galvenā lomā jauna, tiešām talantīga topošā aktrise Elīna Vaska – mūsu slavenā komponista Pētera Vaska mazmeita. Filma ir labā mākslinieciskajā kvalitātē un reizē arī ļoti patiesa un emocionāla. Kaut gan reālā dzīve filmā parādīta godīgi un neizskaistināti, filma nav drūma, režisoram ir izdevies to veidot ar cerību. Filma piemērota visām vecuma grupām, tā varētu interesēt gan skolēnus, gan vecākus un vecvecākus. Formāli skaitās, ka domāta bērniem no 12 gadiem, bet filmā nav nekā tāda, ko arī mazāks bērns nesaprastu, tur nav ne lamu vārdu, ne kailuma ainas, tā kā droši varat laist iekšā arī pāris gadus jaunākus, ja atnāk.es esmu seit plakats