14.augustā 19.00 Saulkrastu brīvdabas estrādē Dailes teātra aktieru ansambļa „ILGA" 10 gadu jubilejas koncertuzvedums „17 PANSIONĀTA MIRKĻI". Biļetes uz koncertuzvedumu iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties „Biļešu Paradīze" kasēs un www.bilesuparadize.lv, kā arī k/n "Zvejniekciems" un Saulkrastu sporta centrā pie administratoriem.  Pirmo trīssimts biļešu īpašā cena 7 EUR. 

 Dailes teātris visos laikos ir bijis slavens ar saviem dziedošajiem aktieriem – „Mūžīgais unisons”, „Mīlas metronoms”, Harijs Spanovskis un Jānis Paukštello, un nu jau desmit gadus arī Dailes teātra vokāli – dramatiski – instrumentālais ansamblis „ILGA”, kurā apvienojušies trīs atraktīvi un dziedoši aktieri – Gundars Silakaktiņš, Aldis Siliņš un Lauris Subatnieks. Kopš 2005. gada ILGA dažādās Latvijas pilsētās un ciemos ir priecējusi savus skatītājus un klausītājus, izpildot humora pilnus uzvedumus un dziesmas no jaunākajām teātra izrādēm, dejojamas un līdzi dziedamas R.Paula, Z.Liepiņa un Im. Kalniņa sirdsdziesmas, latviešu erotisko dzeju un politiski humoristisko V.Artava un R.Paula uzvedumu „Rīgā dzīvot nav ne vainas!”.

Tieši šovasar tautas beznosacījuma mīlestību guvušais Dailes teātra aktieru ansamblis „ILGA” atzīmē savu 10 gadu jubileju, kuras ietvaros ar jubilejas koncertuzvedumu „ 17 PANSIONĀTA MIRKĻI” 14. augustā plkst. 19:00 viesosies Saulkrastos, Saulkrastu brīvdabas estrādē.

Lai cik ļoti ansambļa dalībnieki pēc garas un intensīvas sezonas Dailes teātrī vēlētos atpūsties, tas izrādās neiespējami. Grupas fani no dažādām Latvijas malu malām sūta vēstules un burtiski pieprasa jubilejas koncertus. Atteikt nav iespējams, tāpēc, lai godam visā Latvijā atzīmētu aktieru ansambļa „ILGA” jubileju, tās dalībnieki ir radījuši jaunu, humoristiski – muzikālu uzvedumu „17 PANSIONĀTA MIRKĻI”, sadarbojoties ar Saulkrastu apkārtnes atraktīvo „meiteņu” ansambli „JESTRĀS VEČIŅAS”: Antoniju no Saulkrastiem – taustiņinstrumenti, Līviju no Skultes – basģitāra, Ženiju no Lilastes – ģitāra, Silviju no Zvejniekciema – sitamie instrumenti.

Jubilejas koncertuzveduma darbība norisināsies Saulkrastu estrādes veco ļaužu pansionātā „ILGA”, kurā valda intrigas, pārpratumi un joki. Tur brīnišķīgo Dailes teātra aktieru kopīgie piedzīvojumi un pārdzīvojumi desmit gadu garumā izskanēs nenopietni teatrālos kontekstos un zemtekstos komponista Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa, Edmunda Goldšteina un Ulda Stabulnieka dziesmās, kā arī populāru latviešu dzejnieku dzejas darbos.

Uzveduma režisors Gundars Silakaktiņš, scenogrāfs Intars Gegusts, tērpu māksliniece Jurate Silakaktiņa, horeogrāfs Kārlis Božs, producente Ieva Šteinberga.