17. jūnijā no plkst. 15.00 viesu namā “Aizvēji” (Jūras prospektā) jau otrie Luču svētki! Iespēja būt klāt luču tīrīšanā, vēršanā, kūpināšanā un degustācijā, jautras izdarības un ballīte ar “TRIO BELLA”!

15.00 luču tīrīšana, vēršana un kūpināšana kopā ar folkloras kopu „Dvīga” un Zvejniekciema brašākajām luču tīrītājām. Kamēr luči kūpēs, „Aizvēju” dārzā būs iespēja aplūkot Saulkrastu gleznotāju studijas darbu ekspresizstādi „Sudrabotā siļķe”, piedalīties sporta un veiklības sacensībās, radošajās darbnīcās, viesu nama terasē – vērot Saulkrastu amatierteātra „Vīri ģērbjas” pirmizrādi „Sorento stāsti”, kā arī ieskandināt tuvojošos vasaras saulgriežus kopā ar folkloras kopu „Dvīga” un vīt vainagus.

Neilgi pēc plkst. 17.00 tiks atvērts ceplītis un notiks luču degustācija, pēc tam – vakara gaitā ikviens varēs lučus un citus gardumus iegādāties viesu nama kafejnīcā.

18.00 kafejnīcas pagalmā zaļumballe ar “TRIO BELLA” līdz pat tumsiņai!

Ņemsim līdzi pilnus maciņus un labu noskaņojumu! Tiem, kuri būs noskaņoti mācīties vainagu darināšanu, lūgums ņemt līdzi pļavu ziedus un ozolzarus!