Svētdien, 12. maijā visā Latvijā un arī Saulkrastos tiks svinēta māmiņdiena.

Aicinām visas māmiņas, vecmāmiņas un vecvecmāmiņas kopā ar savām atvasēm apmeklēt māmiņdienai veltītos pasākumus:

Plkst. 12.00 Saulkrastu sporta centrā koncerts lieliem un maziem “Mīļdziesmiņas”.

Koncertā skanēs latviešu tautasdziesmas, Imanta Kalniņa un Raimonda Paula, Renāra Kaupera un Valta Pūces raibā virknē saliktas dziesmiņas. Dziesmiņas – mīļdziesmiņas. Par saulīti un mīļu dienu, par brālīti, māsiņu un putniņu, lelli, kurai skaistākā jaka, par vilciņu, kas jēros ir apmaldījies, par zaķīšiem pirtiņā. Par raibo pasauli pasauli, kurā katram sava vieta. Koncertā muzicēs Aija Andrejeva (balss), Marts Kristians Kalniņš (balss, harmonijs), Goran Gora (balss, ģitāra), Jānis Miltiņš (taustiņinstrumenti), Mārtiņš Miļevskis (sitaminstrumenti) un Karina Bērziņa (stāstniece).

Koncerta auditorija – bērni no 3 gadu vecuma, ģimenes, jaunāko klašu skolēni.

Biļetes būs iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā Saulkrastu sporta centrā un kultūras namā “Zvejniekciems” pie administratoriem no 24.aprīļa , kā arī pirms koncerta.

Biļešu cenas: bērniem līdz 3 g. v. – ieeja bez maksas, bērniem no 3 līdz 12 g. v. 2 EUR, pieaugušajiem – 5 EUR. Ģimenes biļete ar karti “3 + “ – 12 EUR

Plkst. 17.00 Saulkrastu domes zālē būs iespēja apmeklēt animācijas filmu “Lote un pazudušie pūķi”.

Ieejas maksa 3 EUR, biļetes – stundu pirms seansa. Bērniem līdz 7 gadu vecumam (t.sk. 7 gadus lielajiem skatītājiem) ieeja brīva.