Audēju kopas vadītāja Asnate Grēve aicina aplūkot audēju jaunākos darinājumus izstādē “Pārvērtības. Pār – VĒRTĪBAS”. Dzīvojam laikā, kas burtiski iemet mūs pārmaiņu virpulī. Tāpēc arī mūs pašus skar pārvērtības. Kā mainīties, bet paturēt vērtīgāko no tā, kas bijis? Pārvērtības notiek ar mums un ap mums. Arī dabā, sabiedrībā.Šī izstāde kā pārvērtību virpulis. Kā vērtību pārcilāšana, pārvērtēšana. PĀR-VĒRTĪBAS.

Izstādē būs iespēja aplūkot pēdējā gadā darinātos darbus – segas, lakati, lupatu deķi, adītie cimdi, jostas un citas interesantā tehnikā darināti rokdarbi.

Darbu autori: Evija Bēce, Ieva Drozdova, Asnate Grēve, Dace Kalniņa, Judīte Krūmiņa, Selga Osīte, Astra Ruduša, Ziedonis Skrīvelis, Solveiga Zande, Aija Kalviša, Ilze Rūtenberga.

Izstāde apskatāma kultūras namā “Zvejniekciems” darba dienās no plkst. 8.00 – 20.00, sestdien, svētdien no plkst. 10.00 – 20.00.

Atgādinām, Valdība piektdien, 6. novembrī, lēma izsludināt ārkārtējo situāciju visā valsts teritorijā un apstiprināt jaunus Covid-19 izplatības ierobežojumus, tostarp kultūras nozarē.

Kultūrvietās, t.sk. bibliotēkās, muzejos, arhīvos, izstāžu zālēs un kultūras centros, var notikt tikai individuāli apmeklējumi, izņemot vienas mājsaimniecības locekļus.

Aicinām pieteikt izstādes apmeklējumu, zvanot uz tālr. 20222667