2.maijā, godinot LR Neatkarības atgūšanas 25.gadadienu, aicinām uz sarīkojumu "Saburto Saulkrastus!" - tradicionālā orientēšanās spēle vairākos maršrutos, pūtēju orķestru koncerts "Lai skan un atbalsojas!" un noslēgumā - latviešu roka leģendas - grupa "Colt". Viss norisināsies Saules laukumā.

 2.maijā Saules laukumā “Saburto Saulkrastus!” :

 

17.00 – orientēšanās Saulkrastos “Saburto Saulkrastus!” vecākiem ar bērniem, arī pavisam maziem orientieristiem (ratiņos). Aicināsim visus atrast 10 kontrolpunktus, kuros “noslēpušies” Saulkrasti! Reģistrācija no 16.30, starts – 17.00!

 

19.00 – pūtēju orķestru koncerts “Lai svētki skan un atbalsojas!” – pūteju orķestris “Neibāde” visiem par prieku muzicēs kopā ar PO  “Lemisele”, Ugales pūtēju orķestri un pūšamo instrumentu kvintetu “Rīga”, kā arī būs īpašie viesi – deju grupa “Majorettes Latvia” un solisti Laura Leotjeva un leģendārais Žoržs Siksna.

 

22.00 – orientēšanās spēles otrais un trešais maršruts – gan drosmīgiem kājāmgājējiem, gan autobraucējiem būs jāatrod 10 kontrolpunkti, kur – atkal! – būs paslēpts Saulkrastu vārds. Reģistrācija no 21.00, starts – 22.00.

 

23.00 – latviešu roka leģendas – grupa “COLT” un, protams, apbalvošana.

 

Dalība spēlē brīva, jāparūpējas par ērtiem apaviem, atbilstošu apģērbu un atstarojošiem  elementiem apģērbā. Autobraucēji ir atbildīgi par ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu un auto tehnisko stāvokli! Nepilngadīgajiem spēles dalībniekiem iespēja piedalīties otrajā un trešajā spēles maršrutā – tikai pieaugušo pavadībā!

2MAZmaijs JPG