Labklājības ministrija (LM) ikvienu piedalīties fotokonkursā „Manas ģimenes ceļš" un iesūtīt fotogrāfijas, kurās ir iemūžinātas Latvijas upes, kas caurvij kādas ģimenes dzīvi vai raisa asociācijas ar ģimenes tēmu pozitīvās emocijās. Fotokonkursu organizē LM, „Zvaigzne ABC", Latvijas Valsts ceļi – Latvijas Ceļu muzejs kopā ar portālu www.mammamuntetiem.lv.

 

Dalībai konkursā savu fotogrāfiju no 2016.gada 1. aprīļa līdz 2016.gada 8.maijam aicina sūtīt uz portālu www.mammamuntetiem.lv  (e-pasta adrese [email protected]).

 

Konkursa mērķis ir aicināt saskatīt un iemūžināt skaistas, mākslinieciskas vai neparastas Latvijas dabas ainavas ar lielākām vai mazākām upēm, kas atspoguļo kādas ģimenes dzīvi, ikdienu, hobiju vai notikumus, kas emocionāli pozitīvā gaisotnē asociējas vienlaikus ar ģimenes un upju tematiku.

 

Labākās konkursā pieteiktās fotogrāfijas projicēs uz ekrāna 2016. gada 21. maijā koncertuzveduma „Mans ģimenes ceļš” laikā Šlokenbekas muižā (Milzkalnē, Engures novadā), bet divdesmit no tām visu vasaru varēs apskatīt izstādē Latvijas Ceļu muzejā.

Fotokonkursa laureātus aicinās uz apbalvošanas ceremoniju 2016. gada 21. maija vakarā Šlokenbekas muižā, kur  sabiedrībā pazīstamas personas koncertuzveduma laikā pasniegs balvas un sarūpētos pārsteigumus no Latvijas Valsts ceļiem, LM un „Zvaigzne ABC”. Savukārt tas konkursa dalībnieks, kura fotogrāfija saņems augstāko novērtējumu www.mammamuntetiem.lv lasītāju balsojumā, saņems speciālo balvu no portāla.

 

Vairāk par konkursa noteikumiem un balvām http://www.mammamuntetiem.lv/articles/34969