SAULKRASTU KULTŪRAS CENTRS:
Mūsdienu deju grupa FRACTUS (bērni, pusaudži) k/n „Zvejniekciems” |
Sandra Ozola-Ozoliņa (mob. tālr. 29130381) Pirmdienās 16.00 – 18.00, ceturtdienās 16.00 – 18.00 Sestdienās 15.00 – 17.00 |
Mūsdienu deju grupa FRACTUS (senioru grupa) k/n „Zvejniekciems” |
Sandra Ozola-Ozoliņa (mob. tālr. 29130381) Trešdienās 14.00 – 16.00, sestdienās 10.00 – 12.00 |
Rokdarbnieku kopa KRUSTAINES Saulkrastu „Jauniešu māja” (Raiņa iela7) |
Guna Lāčauniece (mob. tālr. 26357992) Mēneša pirmajā un trešajā trešdienā no 18.00 |
Jauktais koris ANIMA Saulkrastu domes zāle (Raiņa iela8) |
Laura Leontjeva (mob. tālr. 26398719) Otrdienās 19.00 – 22.00, ceturtdienās 19.00 – 22.00 |
Jauktais koris BANGOTNE Saulkrastu domes zāle(Raiņa iela8) |
Diriģents Ēriks Kravalis (mob. tālr. 26113482) Pirmdienās 19.00 – 22.00, trešdienās 19.00 – 22.00 |
Vokālais ansamblis DZĪLE k/n „Zvejniekciems” |
Vadītājs Jānis Lucāns (mob. tālr. 29262696) Piektdienās no 18.00 |
Folkloras kopa DVĪGA k/n „Zvejniekciems” |
Vadītāja Antra Deniškāne (mob. tālr. 26323926) Otrdienās 18.30 – 21.00 |
Senioru deju kolektīvs SAULGRIEŽI k/n „Zvejniekciems” |
Vadītāja Judīte Krūmiņa (mob. tālr. 29181986) Otrdienās, ceturtdienās 19.00 – 21.00 |
Vidējās deju paaudzes kolektīvs „JŪRDANCIS” k/n „Zvejniekciems” |
Vadītāja Judīte Krūmiņa (mob. tālr. 29181986) Pirmdienās, trešdienās 20.00 – 22.00 |
Jauniešu deju kolektīvs „KRUSTU ŠĶĒRSU” k/n „Zvejniekciems” |
Vadītāja Judīte Krūmiņa (mob. tālr. 29181986) Pirmdienās, trešdienās 18.00 – 20.00, piektdienās 19.00 – 21.00 |
Pirmsskolas bērnu deju kolektīvs k/n „Zvejniekciems” |
Vadītāja Alta Bringina (mob. tālr. 20382811) Otrdienās 17.00 – 18.30 Ceturtdien 17.00 – 18.30 |
Pirmsskolas bērnu vokālā studija k/n „Zvejniekciems” |
Vadītāja Dace Kalniņa (mob. tālr. 29428619) Otrdienās 18.00 – 20.00 Trešdienās 18.00 – 20.00 |
Audēju kopa KODAĻA k/n „Zvejniekciems” |
Vadītāja Asnate Grēve (mob. tālr. 29183736) Individuālās nodarbības |
Studija ULTRAMARĪNS k/n „Zvejniekciems” |
Vadītāja Māra Alena (mob. tālr. 26747798) Svētdienās no 11.00 |
Koklētāju ansamblis SAULE k/n „Zvejniekciems” |
Vadītāja Solveiga Ivanova (mob. tālr. 29985323) Sestdienās 10.00 – 15.00 |
Līnijdeju grupa SUNBEACH |
Vadītāja Alta Bringina (mob. tālr. 20382811) Otrdienās 18.30 – 20.00 |
SAULKRASTU SPORTA CENTRS:
Vieglatlētika bērniem |
Treneris Inesis Zaporožecs (mob. tālr. 28812356) Otrdienās 16.30 – 19.00 Zvejniekcima vidusskolā, ceturtdienās 16.30 – 19.00 Saulkrastu sporta centrā |
Basketbols bērniem |
Treneri Anda Eibele (maksas) 1. – 4. klase (mob. tālr. 26141068) un Kristaps Ozoliņš 5. – 9. klase (mob. tālr. 26341143) 1. – 4. klase otrdienās 15.00 – 17.15, ceturtdienās 15.00 – 17.15, piektdienās 16.00 – 18.00 Zvejniekciema vidusskolā 5. – 9. klase otrdienās 18.00 – 19.30 |
Volejbols bērniem no 7 g.v. |
Treneris Gunārs Lācis (mob. tālr. 26494597) Ceturtdienās 15.00 – 16.00 |
Volejbols pieaugušajiem |
Treneris Gunārs Lācis (mob. tālr. 26494597) Pirmdienās 19.30 – 21.30 Zvejniekciema vidusskolā Piektdienās 19.30 – 21.30 Saulkrastu sporta centrā |
Džudo bērniem no 6 g.v. |
Treneris Leonīds Kuzņecovs (mob. tālr. 29622889) Otrdienās un ceturtdienās 16.00 – 17.30 |
Sports mazajiem no 3 g.v. |
Skolotāja Dzintra Rēķe (mob. tālr. 29335863) Pirmdienās un piektdienās 17.00 – 18.00 |
Kamaniņu sports |
Trenere Aiva Aparjode (mob. tālr. 29234556) Pirmdienās 15.20 – 17.00, trešdienās 15.40 – 18.00 |
Florbols bērniem |
Treneris Ģirts Lūsis (mob. tālr. 29523559) pirmdienās un otrdienās 18.00 – 19.30 Treneris Martiņš Neilands (mob. tālr. 26891449) trešdienās 19.45 – 21.30 |
Futbols bērniem “Supernova” (maksas) |
Treneris Jānis Enģelis (mob. tālr. 29667834) |
Karatē (maksas) |
Treneris Kaspars Riekstiņš (mob. tālr. 26478649) Otrdienās un trešdienās 20.00 – 21.30 Treneris Maksims Halatins (mob. tālr. 28226491) Pirmdienās 17.00 – 21.00, trešdienās 16.00 – 20.00 un sestdienās 11.00 – 13.30 |
Mūsdienu deju studija “Desperado” (maksas) |
Trenere Inga Burkova (mob. tālr. 29877983) Otrdienās 14.30 – 16.00 un 17.30 – 19.00, ceturtdienās 13.30 – 16.00 un 17.30 – 18.50 |
Sporta dejas pieaugušajiem (maksas) |
Treneris Dainis Aparjods (mob. tālr. 29434433) |
Nodarbības iedzīvotājiem bez trenera (svētdienās): |
Volejbols 10.00 – 12.00 Basketbols 14.00 – 16.00 Futbols 18.00 – 20.00 |
Joga senioriem (maksas) |
Skolotājas Inga Astašenko (mob. tālr. 29589565) un Zaiga Luriņa (mob. tālr. 29257444) Trešdienās 10.45 – 12.15, ceturtdienās 12.00 – 13.00 |
JAUNIEŠU MĀJA:
Vingrošana un izzinošas sarunas māmiņām gaidībās |
Trešdienās 12.30 – 14.00 |
Bēbīšu skoliņa pavisam maziņajiem (no 3 mēnešiem līdz 1.5 gadiem) |
Trešdienās 11.00 – 12.00 |
Bēbīšu skoliņa mazuļiem no 1,5 – 4 gadiem |
Otrdienās 10.00 – 11.00 |
Body Art Kids bērniem no 6 – 10 g.v. |
Trenere Aiva Aparjode (mob. tālr. 29234556) Pirmdienās 18.00 – 20.00 |
Funkcionālais treniņš pieaugušajiem |
Trenere Aiva Aparjode (mob. tālr. 29234556) Pirmdienās 19.00 – 20.00 |