Sagaidot jauno mācību gadu, arī šogad Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) bezmaksas Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 līdz 4.septembrim rīko akciju "Atpakaļ uz skolu!".

 

Šajā laikā pedagogiem un vecākiem būs iespēja zvanīt uz bezmaksas Uzticības tālruni 116111, saņemt profesionālas psiholoģiskas konsultācijas un atbalstu par aktuāliem jautājumiem saistībā ar bērniem.

 

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, Uzticības tālrunī 116111 tiek saņemti zvani gan no bērniem, gan no vecākiem, kas jūtas satraukušies par atgriešanos skolā. Bērni visbiežāk jūtas satraukti par savām attiecībām ar vienaudžiem – gan klasē, gan skolā.

Šīs akcijas ietvaros Uzticības tālruņa 116111 psihologi vēlas sniegt atbalstu tieši vecākiem un pedagogiem, tā cenšoties atvieglot ar mācību gada uzsākšanu saistīto problēmu risināšanu. Protams, tiek gaidīti zvani arī no bērniem.

 

Uzticības tālrunis bērniem un pusaudžiem 116111 strādā visu diennakti un zvani uz to ir bez maksas, zvanot no jebkuras telefona līnijas. Konsultācijas sniedz profesionāli psihologi.