Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk – Regulators) š.g. 27.oktobrī plkst.17.00 Saulkrastu novada domes zālē, Raiņa ielā 8, Saulkrastos rīkos uzklausīšanas sanāksmi par SIA ,,Saulkrastu komunālserviss" iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu Saulkrastos un Zvejniekciemā.

 

Regulators uz uzklausīšanas sanāksmi ir aicinājis SIA ,,Saulkrastu komunālserviss” pilnvaroto pārstāvi, kurš varēs komentēt iesniegtā siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. Uzklausīšanas sanāksmes dalībniekiem tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus un ieteikumus par SIA ,,Saulkrastu komunālserviss” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu.

 

Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt pa telefonu vai e-pastu līdz 2015.gada 26.oktobrim (kontaktpersona Guntis Bērziņš, t.29459303; [email protected]).

 

Iepazīties ar SIA ,,Saulkrastu komunālserviss” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var Regulatora mājaslapā http://www.sprk.gov.lv sadaļā: Par SPRK/Sabiedrības līdzdalība/Uzklausīšanas sanāksmes/Izsludinātās uzklausīšanas sanāksmes.