Sagaidot Tēvu dienu, no 7. līdz 11. septembrim aicina tēvus zvanīt uz Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Bērnu un pusaudžu uzticības tālruni 116111, kur varēs saņemt profesionālas psiholoģiskas konsultācijas un atbalstu jautājumos saistībā ar bērniem.

 

Akcijas laikā tēvi ir īpaši aicināti zvanīt Uzticības tālruņa 116111 speciālistiem un saņemt profesionālas psiholoģiskas konsultācijas un atbalstu jautājumos saistībā ar bērniem, pārrunājot dažādas iespējami aktuālas tēmas – bērnu un vecāku savstarpējās attiecības un konfliktu risināšanas iespējas, bērnu attiecības ar vienaudžiem, skolotājiem, dažādus bērna drošības aspektus internetā.

 

Iespējams, tēvus var interesēt jautājumi par bērnu attīstības fiziskajiem, garīgajiem un emocionālajiem aspektiem, rīcība gadījumā, ja bērns ir cietis no fiziskas, emocionālas vai seksuālas vardarbības, dažādas bērna emocionālās problēmas, kā arī bērna pozitīvās disciplinēšanas metodes u.tml.

 

Uzticības tālrunis bērniem un pusaudžiem 116111 strādā visu diennakti un ir bez maksas, zvanot no jebkuras telefona līnijas.