Saulkrastu kultūras centrs aicina darbā filiāles “Sējas kultūras nams” direktoru/-i

Amata pienākumi:

  • nodrošināt kultūras nama darbības vadīšanu, tā darbības plānošanu, organizēšanu un koordinēšanu;
  • sagatavot un īstenot kultūras darbības plānus, sagatavot atbilstošos dokumentus un atskaites;
  • plānot kultūras pakalpojumu attīstību;
  • sastādīt un iesniegt Saulkrastu kultūras centra vadītājai Sējas kultūras nama budžeta pieprasījumu un budžeta izdevumu tāmi, nodrošināt piešķirto līdzekļu racionālu izlietošanu;
  • pārstāvēt kultūras namu visās valsts un pašvaldības iestādēs, kā arī sabiedriskās organizācijās, kas skar tās darbību;
  • nodrošināt vietējā, valsts un starptautiska mēroga pasākumu sagatavošanu un norisi, finansējuma piesaisti kultūras, mākslas un mūžizglītības jomās, būt atbildīgam par norišu māksliniecisko līmeni;
  • nodrošināt sabiedrības informētību par norisēm kultūras un mākslas jomās, kā arī aktualitātēm iestādes darbībā;
  • organizēt tautas mākslas un radošo amatierkolektīvu darbību, iesaistot tos novada, Pierīgas un Latvijas Valsts kultūras norisēs;
  • nodrošināt iestādei noteikto funkciju un uzdevumu kvalitatīvu izpildi, saskaņā ar ārējo un iekšējo normatīvo aktu prasībām un iestādes nolikumu;
  • kultūras nama vadītājs ir atbildīgs par ugunsdrošību iestādē;
  • pēc tiešā vadītāja rīkojuma veikt vienreizējus uzdevumus savas kompetences ietvaros.

Prasības pretendentam:

  • augstākā izglītība, vēlams humanitāro zinātņu nozarē, un darba pieredze ne mazāk kā 1 (viens) gads;
  • nepieciešamās prasmes: radošās spējas, labs literārais stils rakstveidā un mutvārdos, augsta atbildības izjūta, prasme kontaktēties ar cilvēkiem, organizēt, koordinēt un vadīt kultūras procesu un projektus iestādē, vēlme un prasme sadarboties ar citām iestādēm, organizācijām un mediju pārstāvjiem, spēja pārvarēt stresa situācijas;
  • budžeta plānošanas prasme;
  • prasme strādāt komandā;
  • prasme strādāt ar datoru lietotāja līmenī;
  • precizitāte, godprātīga attieksme pret darbu un atbildības izjūta;
  • spēja noteikt prioritātes, organizēt un plānot darbu patstāvīgi;
  • prasme strādāt ar datorprogrammām MS Word, MS Excel;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī.

Mēs piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu pašvaldībā;
  • profesionālu kolēģu atbalstu;
  • iespēju strādāt saliedētā un mērķtiecīgā komandā;
  • atalgojumubruto 845,- euro;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām).

Motivētu pieteikumu, CV un sagatavotu pasākuma norišu programmu un aprakstuSējas kultūras nama atklāšanas pasākums, 18. novembra pasākums, un viens pasākums pēc izvēles (ne vairāk kā 2 (divas) A4 formātalappuses) ar norādi „Filiāles Sējas kultūras nama direktors/-e” līdz 2021. gada 22.septembrim sūtīt kultura@saulkrasti.lv, vai pa pastu: Saulkrastu kultūras centrs, Atpūtas iela 1b, Zvejniekciems, Saulkrastu pagasts, Saulkrastu novads, LV-2161 vai iesniegt personīgi Saulkrastu kultūras centra administrācijai darba dienās no plkst. 8.00 līdz 18.00.

Tālrunis informācijai: 67954179.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi.