Saulkrastu kultūras centrs aicina darbā noformēšanas mākslinieku – strādnieku. Motivētu pieteikumu un CV ar norādi „ Noformēšanas mākslinieka amats Saulkrastu novada kultūras centrā” līdz 2023.gada 2. aprīlim sūtīt uz e- pastu kultura@saulkrasti.lv , pa pastu: Saulkrastu kultūras centrs, Atpūtas iela 1b, Zvejniekciems, Saulkrastu pagasts, Saulkrastu novads, LV-2161.

Saulkrastu kultūras centrs
reģ.nr. 50900027911
aicina darbā noformēšanas mākslinieku – strādnieku

Amata pienākumi:

  • nodrošināt kultūras centra tehnisko un saimniecisko darbību;
  • veikt kultūras norisēm nepieciešamā inventāra un iekārtu uzstādīšanu;
  • sagatavot tehniski telpas māksliniecisko kolektīvu nodarbībām un pasākumiem;
  • veikt dekorāciju izvietošanu, izstāžu un cita veida ekspozīciju tehnisko iekārtošanu;
  • vadīt kultūras centra transporta līdzekli, atbilstoši pasākumu plānam;
  • veikt vienkāršus labošanas un remonta darbus;
  • nodrošināt kultūras centra rīkoto pasākumu reklāmas izvietošanu;
  • nodrošināt kultūras centra organizēto sarīkojumu tehnisko sagatavošanu un nepieciešamā aprīkojuma uzstādīšanu un darbību (pārvietot krēslus, podestus mainīt grīdas segumus,izgatavot, uzstādīt vai demontēt dažādus scenogrāfijas elementus, dekorācijas);
  • piedalīties kultūras centra pasākumu organizēšanā un piedalīties to norisē.

Prasības pretendentam:

  • vidējā vai vidējā speciālā izglītība;
  • prasmes un iemaņas darbā ar tehniskām ierīcēm un darba rīkiem;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • spēja noteikt prioritātes, organizēt un plānot darbu;
  • precizitāte, godprātīga attieksme pret darbu un atbildības sajūta;
  • prasme strādāt komandā;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī.

Darba slodze: pilna slodze – normālais darba laiks ar summētā darba laika uzskaiti, tajā skaitā darbs brīvdienās un svētku dienās

Atalgojums 989,00 EUR mēnesī (pirms nodokļu nomaksas).

Piedāvājam:

  • stabilu darbu draudzīgā un radošā kolektīvā;
  • profesionālās kompetences pilnveides un izaugsmes iespējas;
  • sociālās garantijas (veselības apdrošināšana ( pēc pārbaudes termiņa beigām), atvaļinājuma pabalsts u.c.).

Motivētu pieteikumu un CV ar norādi „ Noformēšanas mākslinieka amats Saulkrastu novada kultūras centrā” līdz 2023.gada 2. aprīlim sūtīt uz e- pastu kultura@saulkrasti.lv , pa pastu: Saulkrastu kultūras centrs, Atpūtas iela 1b, Zvejniekciems, Saulkrastu pagasts, Saulkrastu novads, LV-2161.

Tālrunis informācijai: 67954179.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi.