Saulkrastu novada dome aicina darbā pašvaldības īpašumu būvtehniķi.

Galvenie amata pienākumi:

  • sagatavot projektēšanas uzdevumus, darba uzdevumus, darbu apjomus un tāmes infrastruktūras projektu izstrādei un/vai būvniecībai;
  • pārzināt un uzraudzīt būvdarbu un remontdarbu norisi, kontrolēt izpildīto darbu apjomus, kvalitāti un termiņus atbilstoši noslēgtajiem līgumiem;
  • pārbaudīt projektu dokumentāciju, sagatavot un kontrolēt būvdarbu, remonta un atjaunošanas darbu izpilddokumentāciju;
  • nodrošināt būvdarbu dokumentācijas vešanu un uzglabāšanu;
  • izvērtēt būvniecības izmaksu tāmju pozīciju atbilstību būvdarbu apjomam un tirgus cenām
  • strādāt komandā, sadarboties, pārzināt veicamā darba organizāciju, darbības principus, metodes
  • apkopot un analizēt informāciju, izstrādāt risinājumus, izvērtēt alternatīvas un pieņemt lēmumus
  • prasme sagatavot un strādāt ar būvniecības tehnisko dokumentāciju, orientēšanās būvmateriālu piedāvājumā, piemērotībā un izmaksās
  • regulāri apsekot pašvaldības īpašumus, t.sk. izīrētos dzīvokļus un iznomātās telpas, fiksēt ar nekustamajiem īpašumiem saistīto iekārtu tehnisko stāvokli;
  • piedalīties pašvaldības nekustamo īpašumu un ar tiem saistīto iekārtu uzturēšanai nepieciešamo būvdarbu, t.sk. remontdarbu, plānošanā un realizācijā;
  • nodrošināt pašvaldības ēku un telpu remonta, atjaunošanas un pārbūves darbu plānošanu, organizēšanu, uzraudzīšanu, t.sk. dokumentācijas kārtošanu;
  • sagatavot priekšlikumus plānveida pašvaldības nekustamo īpašumu tehniskā stāvokļa uzlabošanai un attīstībai;
  • piedalīties pašvaldības budžeta projekta izstrādē nodaļas kompetences ietvaros;

Prasības pretendentiem:

  • vidējā speciālā izglītība būvniecības jomā;
  • vēlama pieredze īpašumu apsaimniekošanā;
  • pieredze darbā ar būvniecības dokumentāciju (tāmes, izmaksu plānošana, darbu uzskaite, kontrole);
  • pārzināt būvdarbu vadīšanu, būvniecības materiālu tehnoloģiju un būvju ekspluatāciju un nekustamā īpašuma atjaunošanas un pārbūves darbu plānošanu un izpildi;
  • vēlama budžeta veidošanas, plānošanas un uzskaites veikšanas prasme;
  • prasme lasīt tehnisko dokumentāciju (rasējumus, skices, tāmes);
  • pārzināt amata pienākumu izpildē nepieciešamo normatīvo aktu regulējumu;
  • precizitāte darbu izpildē, spēja iekļauties noteiktajos termiņos;
  • spēja operatīvi strādāt ar lielu informācijas apjomu;
  • spēja noteikt prioritātes, organizēt un plānot darbu;
  • labas komunikācijas spējas un augsta atbildības izjūta;
  • prasme strādāt ar datoru, MS Office programmatūru;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Piedāvājam:

  • atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu;
  • kopējos darba panākumos ieinteresētu komandu;
  • atalgojumu bruto 1416,- euro;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.

Motivētu pieteikumu un CV ar norādi „Konkursam uz pašvaldības īpašumu būvtehniķa amatu” līdz 2021.gada 24.septembrim sūtīt uz e- pastu personals@saulkrasti.lv vai pa pastu Raiņa iela 8, Saulkrasti, Saulkrastu novads, LV-2160.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, Saulkrastu novada dome informē, ka:

  1. jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi;
  2. iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Saulkrastu novada dome, kontaktinformācija: Raiņa iela 8, Saulkrasti, Saulkrastu nov., LV 2160, tālrunis 67142529.