Saulkrastu novada dome 12.03.2020 sasauktajā ārkārtas domes sēdē, lai preventīvi samazinātu jebkādus saslimšanas riskus ar COVID-19 infekciju, pieņēmusi lēmumu no 14.03. – 22.03. slēgt apmeklētājiem sekojošās pašvaldības iestādes: Saulkrastu vidusskolu, PII “Rūķītis”, Zvejniekciema vidusskolu, Saulkrastu sporta centru, Saulkrastu kultūras centru, Jauniešu māju, Saulkrastu novada bibliotēku, Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola.

Saulkrastu slimnīcā un sociālā mājā noteikta karantīna. Pārējās pašvaldības iestādes apmeklēt tikai akūtas nepieciešamības gadījumā, iedzīvotājiem ieteikums izmantot e – pakalpojumus.

Obligāti, atgriežoties no slimības skartajām teritorijām, ir jāievēro 14 dienu karantīnas pasākumi.

Aicinām visus Saulkrastu novada iedzīvotājus izturēties atbildīgi, sekot līdzi informācijai plašsaziņas līdzekļos, neskaidrību gadījumā sazināties ar Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) pa tālruņa numuru 67387661.

Domes rīcībā nav oficiāli atstiprinātas informācijas par saslimšanas gadījumiem Saulkrastu novadā ar COVID-19 infekciju, jo Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), par personām, kas saslimuši ar COVID-19 infekciju, šādas ziņas nesniedz.