Saulkrastu novada pašvaldība (reģistrācijas numurs 90000068680) aicina darbā Informācijas sistēmu administratoru (darbu iespējams apvienot ar studijām).

Motivētu pieteikumu un CV ar norādi „IS administrators” līdz 2024. gada 5.janvārim sūtīt uz  e- pastu personals@saulkrasti.lv  vai pa pastu Raiņa iela 8, Saulkrasti, Saulkrastu novads, LV-2160, vai iesniegt personīgi Saulkrastu novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā domes darba laikā. Tālrunis uzziņām 26664688 (IKT jomas vadītājs)

Galvenie amata pienākumi:

  • uzturēt un administrēt pašvaldības datortīklus, nodrošināt datortīkla un ar to saistītās aparatūras darbību;
  • pastāvīgi instalēt un uzturēt datorsistēmas, operētājsistēmas un lietojumu (programmatūras) paketes savas kompetences ietvaros;
  • sniegt tehnisko un konsultatīvo atbalstu lietotājiem ar datora lietošanu saistītos jautājumos;
  • nodrošināt datortehnikas un programmatūras, kā arī datortīkla optimālo darbspēju lietotāju vajadzībām;
  • risināt ar savietojamību saistītās problēmas savas kompetences ietvaros;
  • koordinēt jaunu darbstaciju uzstādīšana un veikt nepieciešamo programmu nodrošinājuma uzstādīšanu;
  • veikt un nepieciešamības gadījumā organizēt datortehnikas apkopi un remontu un programmatūras uzstādīšanu;
  • veikt datortehnikas un sakaru tehnikas un lietotāju uzskaiti, esošās tehnikas novērtēšanu, organizēt novecojušās datortehnikas utilizēšanu;
  • veikt sistēmu diagnostikas testus, diagnosticēt un nepieciešamības gadījumā risināt problēmas, darbstacijās un datortīklā;
  • veikt informācijas tehnoloģiju un aprīkojuma iepirkumus Elektroniskajā iepirkumu sistēmā saskaņā ar apstiprināto budžetu;
  • savas kompetences ietvaros nodrošināt personas datu apstrādes procesu saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likuma prasībām un informācijas aizsardzību un drošību.

Prasības pretendentam:

  • vēlama profesionālā augstākā izglītība (darbu iespējams apvienot ar studijām);
  • pieredze ar amata pienākumiem saistītā darbā;
  • prasme veikt programmatūras uzstādīšanu;
  • pārzināt darbā lietojamo tehnisko līdzekļu uzbūvi, darbības principus, lietošanas noteikumus;
  • teicamas prasmes strādāt ar datoru;
  • vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī.

Piedāvājam:

  • Atalgojumu bruto 1300 euro
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām)

Motivētu pieteikumu un CV ar norādi „IS administrators” līdz 2024. gada 5.janvārim sūtīt uz e- pastu personals@saulkrasti.lv vai pa pastu Raiņa iela 8, Saulkrasti, Saulkrastu novads, LV-2160, vai iesniegt personīgi Saulkrastu novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā domes darba laikā. Tālrunis uzziņām 26664688 (IKT jomas vadītājs)

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, Saulkrastu novada pašvaldība informē, ka:

  1. jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi;
  2. iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Saulkrastu novada pašvaldība, kontaktinformācija: Raiņa iela 8, Saulkrasti, Saulkrastu nov., LV 2160, tālrunis 67142529