Saulkrastu novada pašvaldība (reģistrācijas numurs 90000068680)  aicina darbā projektu vadītāju uz nenoteiktu laiku (profesijas kods 2422 01).

Pieteikuma vēstuli un CV ar norādi  “Projektu vadītājs Attīstības nodaļā” līdz 2024. gada 22. janvārim sūtīt uz personals@saulkrasti.lv vai pa pastu: Saulkrastu novada pašvaldība, Raiņa iela 8, Saulkrasti, Saulkrastu novads, LV-2160.

Galvenie amata pienākumi:

  • izstrādāt projektu pieteikumus ārējā finansējuma piesaistei, t.sk. projektu pieteikumus, kas saistīti ar novada attīstību;
  • vadīt, koordinēt un uzraudzīt apstiprināto projektu ieviešanu saskaņā ar attiecīgo programmu un finansēšanas līgumu nosacījumiem;
  • gatavot projektu atskaites;
  • apkopot informāciju un informēt par pieejamiem finansējuma avotiem un pamatprincipiem finansējuma saņemšanai no fondiem, atbalsta programmām, investīciju kompānijām un konsultāciju kompānijām, analizēt jaunu projektu ieviešanas un attīstīšanas iespējas;
  • organizēt projektu publicitātes pasākumus, kā arī aktuālās informācijas par novada attīstības jautājumiem publicēšanu pašvaldības mājaslapā un Saulkrastu novada domes informatīvajā izdevumā;
  • līdzdarboties Vidzemes plānošanas reģiona un citu institūciju rīkotajās aktivitātēs un darba grupās, pārstāvot Saulkrastu novada intereses;
  • piedalīties pasākumos, kas saistīti ar Saulkrastu uzņēmējdarbības veicināšanu;
  • gatavot un uzturēt informāciju par investīciju iespējām Saulkrastu novadā;
  • analizēt un novērtēt novada uzņēmumu darbību, tās rezultātus, apzināt ar komercdarbību saistītās problēmas;
  • līdzdarboties attīstības programmas izstrādē, uzraudzībā, veikt ikgadējās Attīstības programmas uzraudzības ziņojuma sagatavošanu.

Prasības pretendentam:

  • otrā līmeņa augstākā izglītība (bakalaura grāds vai II līmeņa profesionālā augstākā izglītība, kas papildināta ar projektu vadītājam nepieciešamām zināšanām);
  • pieredze projektu pieteikumu sagatavošanā, projektu vadībā un ieviešanā pašvaldības vai valsts iestādē;
  • izpratne par Eiropas Savienības struktūrfondu un citu investīciju piesaisti;
  • izpratne par publiskajiem iepirkumiem, kā arī finanšu un grāmatvedības jautājumiem;
  • precizitāte darbu izpildē, spēja iekļauties noteiktajos termiņos;
  • spēja operatīvi strādāt ar lielu informācijas apjomu;
  • spēja noteikt prioritātes, organizēt un plānot darbu;
  • labas komunikācijas spējas un augsta atbildības izjūta;
  • lieliskas saskarsmes prasmes, prezentācijas iemaņas, spēja strādāt komandā un pozitīva attieksme;
  • prasme strādāt ar datoru, MS Office programmatūru;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, teicamas angļu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • Dinamisku, atbildīgu darbu;
  • Profesionālu kolēģu atbalstu ikdienas darbā;
  • Iespēju strādāt saliedētā un mērķtiecīgā komandā;
  • Atalgojumu bruto no 1330 līdz 1436 euro;
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām).

Pieteikuma vēstuli un CV ar norādi “Projektu vadītājs Attīstības nodaļā” līdz 2024. gada 22. janvārim sūtīt uz personals@saulkrasti.lv vai pa pastu: Saulkrastu novada pašvaldība, Raiņa iela 8, Saulkrasti, Saulkrastu novads, LV-2160.

Tālrunis uzziņām 28322033.

Sazināsimies tikai ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, Saulkrastu novada pašvaldība informē, ka:

  1. jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi;
  2. iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Saulkrastu novada pašvaldība, kontaktinformācija: Raiņa iela 8, Saulkrasti, Saulkrastu nov., LV 2160, tālrunis 67142529.