Saulkrastu novada pašvaldība (reģistrācijas numurs 90000068680) aicina darbā projektu vadītāju vides aizsardzības jomā (profesijas kods 2422 01) uz nenoteiktu laiku.

Pieteikuma vēstuli un CV ar norādi  “Projektu vadītājs vides aizsardzības jomā Attīstības nodaļā” līdz 2024. gada 12. maijam sūtīt uz personals@saulkrasti.lv vai pa pastu: Saulkrastu novada pašvaldība, Raiņa iela 8, Saulkrasti, Saulkrastu novads, LV-2160.

Tālrunis uzziņām 28322033.

Galvenie amata pienākumi:

  • koordinēt pašvaldības vides aizsardzības projektu izstrādes procesu un izstrādāt projektu pieteikumu ārējā finansējuma saņemšanai, t.sk. projektu pieteikumus, kas saistīti ar klimata pārmaiņām, vides aizsardzību, zaļo enerģiju;
  • sagatavot teritorijas attīstības plānošanas dokumentu vides pārskata monitoringa ziņojumus;
  • koordinēt sadzīves atkritumu apsaimniekošanas jautājumus pašvaldībā;
  • sagatavot un veikt atkritumu apsaimniekošanas plāna uzraudzību;
  • sagatavot un organizēt klimata pārmaiņu novēršanas plānu;
  • koordinēt publisko ūdenstilpju ekspluatācijas noteikumus;
  • sagatavot priekšlikumus zaļo enerģiju ieviešanai pašvaldībās sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģionu koordinēt sabiedriskā transporta jautājumus pašvaldībā, piedalīties maršrutu grozījumu izstrādē, piedalīties mikromobilitātes jautājumu risināšanā;
  • veikt apstiprināto projektu ieviešanu saskaņā ar attiecīgo programmu un finansēšanas līgumu nosacījumiem, koordinēt projektu ieviešanu;
  • piedalīties, koordinēt un līdzdarboties pašvaldības nozaru attīstības dokumentu un rīcības programmu izstrādē.
  • Veikt novada vides monitoringa datu bāzes izveidošanu un papildināšanu (piem., peldūdeņu monitorings, atkritumu izgāztuvju monitorings u.c.) un pēc nepieciešamības informēt par rezultātiem sabiedrību;
  • Piedalīties dabas, tajā skaitā sugu un biotopu, aizsardzības un pārraudzības un kontroles plānu izstrādāšanā un ieviešanā.
  • Atbilstoši likumdošanai piedalīties ietekmes uz vidi novērtējuma procesā.
  • amata kompetences ietvaros sagatavot un virzīt dokumentu projektus, t.sk. projektu pieteikumus, domes lēmumus, pārskatus un ziņojumus par vides projektu izpildes gaitu un sasniegtajiem rezultātiem, atbilžu projektus uz iesniegumiem, sūdzībām;
  • nodrošināt projekta ietvaros paredzēto iepirkumu dokumentācijas sagatavošanu un atbalstu iepirkumu procedūru organizēšanā saskaņā ar projekta pieteikumu un Publisko iepirkuma likumu;

Prasības pretendentam:

  • augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā izglītība inženierzinātnēs vai dabaszinātnēs;
  • vismaz viena gada pieredze vides projektu pieteikumu sagatavošanā, projektu vadībā un ieviešanā;
  • izpratne par Eiropas Savienības struktūrfondu un citu investīciju piesaisti;
  • izpratne par publiskajiem iepirkumiem, kā arī finanšu un grāmatvedības jautājumiem;
  • precizitāte darbu izpildē, spēja iekļauties noteiktajos termiņos;
  • spēja operatīvi strādāt ar lielu informācijas apjomu;
  • spēja noteikt prioritātes, organizēt un plānot darbu;
  • labas komunikācijas spējas un augsta atbildības izjūta;
  • lieliskas saskarsmes prasmes, prezentācijas iemaņas, spēja strādāt komandā un pozitīva attieksme;
  • prasme strādāt ar datoru, MS Office programmatūru;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, labas angļu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • Dinamisku, atbildīgu darbu;
  • Profesionālu kolēģu atbalstu ikdienas darbā;
  • Iespēju strādāt saliedētā un mērķtiecīgā komandā;
  • Atalgojumu mēnesī no1500eur(pirms nodokļu nomaksas);
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām).

Pieteikuma vēstuli un CV ar norādi “Projektu vadītājs vides aizsardzības jomā Attīstības nodaļā”līdz 2024. gada 12. maijamsūtīt uzpersonals@saulkrasti.lvvai pa pastu: Saulkrastu novada pašvaldība, Raiņa iela 8, Saulkrasti, Saulkrastu novads, LV-2160.

Sazināsimies tikai ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, Saulkrastu novada pašvaldība informē, ka:

  1. jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi;
  2. iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Saulkrastu novada pašvaldība, kontaktinformācija: Raiņa iela 8, Saulkrasti, Saulkrastu nov., LV 2160, tālrunis 67142529.