Ir klāt nedēļas nogale, un, lai izvairītos no situācijas, kāda Saulkrastos izveidojās pagājušajā nedēļas nogalē, kad iecienītākās Saulkrastu dabas takas un brīvdabas atpūtas vietas tika masveidā apmeklētas, pašvaldība ir veikusi preventīvas darbības, lai ierobežotu dabas baudītāju plūsmu:

Baltajā kāpā ierobežota apmeklētāju plūsma – visi soliņi ir norobežoti ar brīdinājuma lenti, un liegta pieeja takām.Slēgta viena no populārākajām atpūtas un apskates vietām Jūras parks, kā arī norobežoti un ar brīdinājuma zīmēm slēgti visi pilsētas rotaļu laukumi.

Slēgti auto stāvlaukumi: Baltā kāpa, Smilšu ielas stāvlaukums pie jūras, Vidrižu ielas stāvlaukums pie jūras, stāvlaukums pie Koklītēm, Kalniņa ielas stāvlaukums pie estrādes. Auto novietošana aizliegta Pļavas ielā, Ainažu ielā starp Bīriņu ielu un Vidrižu ielā. Lūdzu sekot līdzi veiktajām satiksmes izmaiņām.

Veikalu un kafejnīcu īpašniekiem nepieciešams ievērot: organizēt apmeklētāju plūsmu, nodrošināt 2 m attālumu starp cilvēkiem, kā arī ievērot visus noteiktos ierobežojumus ārkārtējās situācijas laikā.

Saulkrastu novada pašvaldība vēlreiz saka lielu PALDIES ikvienam iedzīvotājam, kas izturas atbildīgi un bauda jūras svaigo gaisu, ievērojot 2m distanci!!!