Pretendenti aicināti pieteikties līdz 2024. gada 31.martam, iesniedzot motivācijas vēstuli un dzīves aprakstu (CV), sūtot uz  e-pastu bitite@saulkrasti.lv

Saulkrastu novada pirmskolas izglītības iestāde “Bitīte” (Reģ. Nr. 40900036838) Saulkrastu novadā, Sējas pagastā, Lojā, Tel.nr. 27891859 aicina darbā pirmsskolas iestādes māsu uz 0,5 slodzi uz nenoteiktu laiku atalgojums EUR 594,50 EUR mēnesī (bruto);

Pretendenti aicināti pieteikties līdz 2024. gada 31.martam, iesniedzot motivācijas vēstuli un dzīves aprakstu (CV), sūtot uz e-pastu bitite@saulkrasti.lv

Galvenie amata pienākumi:

  • veikt profilaktiskos, aprūpes un ārstniecības pasākumus bērnu veselības uzturēšanai un uzlabošanai izglītības iestādē;
  • plānot un organizēt bērnu profilaktiskās apskates, pieņemt un izsniegt bērnu medicīnisko dokumentāciju, plānot imunizācijas darbu un sadarbību ar ģimenes ārstiem;
  • sekot izglītojamo veselībai ikdienā;
  • kontrolēt higiēnas prasību un epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanu iestādē;
  • kopā ar administrāciju organizēt un nodrošināt bērnu dzīvības un veselības aizsardzību;
  • plānot un kontrolēt darbinieku obligātās periodiskās veselības pārbaudes;
  • konsultēt vecākus bērnu veselības jautājumos;
  • organizēt sadarbību ar iestādes ēdnīcu par izglītojamo veselīgu, sabalansētu uzturu ikdienā, izstrādāt ēdienkartes atbilstoši MK noteikumiem.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • vidējā profesionālā vai augstākā izglītība ar atbilstošu kvalifikāciju;
  • obligātas valsts valodas zināšanas;
  • prasme plānot un nodrošināt kvalitatīvu darbu atbilstoši spēkā esošo normatīvo aktu prasībām;
  • augsta saskarsmes kultūra un komunikatīvās prasmes;
  • prasme strādāt ar biroja tehniku un informāciju tehnoloģijām;
  • vēlme darboties un attīstīties pirmsskolas kolektīvā.

Mēs piedāvājam:

  • nepilnas slodzes darbu (0,5 slodze uz nenoteiktu laiku);
  • stabilu atalgojumu 594,50 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa beigām) un sociālās garantijas;
  • atsaucīgu un radošu kolektīvu;

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.