Līdz 31.maijam notiek SIA "ZAAO" (ZAAO) organizēta akcija "EKO ZVANS!", kuras laikā zvanot uz ZAAO biroju var pieteikt neizjauktas nolietotas elektrotehnikas (sākot no ~5 kg) bezmaksas savākšanu. Pakalpojums tiek sniegts, izbraucot uz klienta norādīto adresi, iepriekš vienojoties par savākšanas dienu. Akcija ir spēkā tikai ZAAO darbības reģionā – 28 novados. Arī ikdienā ZAAO piedāvā minēto pakalpojumu, taču maijā ir iespēja laimēt balvu – iRobot. Turklāt akcijas laikā nolietotā elektrotehnika bez maksas tiks vākta arī no juridiskām personām, izsniedzot pieņemšanas – nodošanas aktu.

 

 

 

Pieteikumi tiek pieņemti pa tālruņiem 26132288 un 29221847.

 

Telefoniski saņemot neizjauktas nolietotas elektrotehnikas (televizori, ledusskapji, plītis, trauku mazgājamās mašīnas, putekļu sūcēji, virtuves kombaini u.c.) savākšanas pieteikumu un pajautājot klienta atļauju, ZAAO biroja darbinieks aizpildīs akcijas kuponu. Visi kuponi piedalās izlozē par balvu – iRobotu. Katrs klients var veikt pieteikumus neierobežotā daudzumā, par katru reizi tiek aizpildīts viens kupons. Akcijas nolikums pieejams uzņēmuma mājas lapā www.zaao.lv.

 

Atgādinām, ka nolietotu neizjauktu elektrotehniku privātpersonas bez maksas ikdienā var nodot arī 20 EKO laukumos ZAAO darbības reģionā. Iedzīvotāji, kas izmanto šo pakalpojumu, konkrētajā akcijā nepiedalās.