No 6. līdz 8. februārim Rīgā, izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 22. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2015”, sniedzot aktuālāko informāciju par jauniem maršrutiem, kārdinošām cenām un Latvijas apceļošanas iespējām.

Šogad Vidzemes piekrastes tūrisma klastera iniciatīva „Saviļņojošā Vidzeme”, kas ietver sevī Alojas, Carnikavas, Limbažu, Saulkrastu un Salacgrīvas novadu, tradicionāli piedalīsies tūrisma izstādē un iepazīstinās ar aktuāliem jaunumiem Vidzemes piekrastē.

Jau vairākus gadus aizsākta aktivitāte ir gatavot vienotu materiālu, kuru atzinīgi novērtē gan vietējie ceļotāji, gan ārvalstu izstāžu apmeklētāji, jo vienuviet atrodama informācija par apskates objektiem, naktsmītnēm un aktīvās atpūtas iespējām.

„Balttour” popularitāte ar katru gadu pieaug. Šī tendence novērojama arī tūrisma profesionāļu vidū – 2010. gadā izstādi apmeklēja 3800 profesionālie apmeklētāji, bet 2014. gadā viņu kopskaits pārsniedza 5000. Izstādes ekspozīciju veidoja 450 stendi, kuros darbojās vairāk nekā 700 uzņēmumu pārstāvji no 38 valstīm.
Šogad organizatori plāno piesaistīt līdz pat 30 100 interesentu, no kuriem vismaz 5300 būs dažādu valstu tūrisma profesionāļi un aicinātie klienti.

Svētku atmosfēru bagātinās labākie Latvijas šefpavāri, novadu amatu meistari, lieli un mazi dejotāji, dziedātāji un mūziķi.

 

Saulkrastu tūrisma informācijas centrs aicina iepazīties ar jaunās izstādes piedāvājumu www.balttour.lv un savlaicīgi, līdz 3. februārim nogādāt reklāmas materiālus uz Saulkrastu tūrisma informācijas centra telpām!

 

Kontakti: e-pasts [email protected], tālrunis 67952641, adrese Ainažu iela 13b, www.visitsaulkrasti.lv .