Lai piedalītos ceļu satiksmē, t.sk., arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei.

Apskates laikā vadītājam jābūt līdzi derīgai atbilstošas kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecībai, tehnikas reģistrācijas apliecībai un jābūt derīgai OCTA polisei. Tāpat, atgādinām, ka par Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras sniegtajiem pakalpojumiem varēs samaksāt TIKAI ar bezskaidras naudas maksājumu.

Tālrunis 25639700, 26411302, e-pasts:[email protected]vaiwww.vtua.gov.lv

2019.gada traktortehnikas un tās piekabju ikgadējās valsts tehniskās apskates laiki un vietas Alojas, Krimuldas, Limbažu, Salacgrīvas, Saulkrastu un Sējas novados

Novads

Apdzīvota vieta

Datums

Laiks

Datums

Laiks

Norises vieta

Saulkrasti

Saulkrasti

27.03.

10:30

22.05.

10:30

Rīgas iela-10 (SIA CBF Binders mehāniskās darbnīcas)

Sēja

Pabaži

22.05.

12:00

Laukums pie autobusu pieturas “Pabaži”

Sēja

27.03.

13:30

22.08.

10:30

Ceļš Murjāņi-Sēja 4. km (pie bijušām darbnīcām)

Salacgrīva

Liepupe

28.03.

10:30

23.05.

10:30

“Birzgaļi” (Duntes darbnīcas)

28.03.

12:00

23.05.

12:00

Skolas iela-14 (Liepupes darbnīcas)

Salacgrīva

18.04.

10:30

13.06.

12:30

Lauvas, laukums pie Tautas nama

18.04.

12:00

13.06.

14:00

“Ezerkalni” (Korģenes darbnīcas)

9.05.

10:30

20.06.

13:00

“Jaunstrautmaļi” (Svētciema darbnīcas)

9.05.

12:00

20.06.

10:30

Transporta iela-9 (A/S Brīvais Vilnis transporta cehs)

10.05.

10:30

Pērnavas-58 Kuiviži (laukums pie ostas vārtiem)

Ainaži

10.05.

12:00

12.06.

11:00

Brīvības iela-11 (Ainažu autogarāžas)

10.05.

13:30

12.06.

12:00

Mērnieki, pie daudzdzīvokļu mājām

Salacgrīva

20.06.

12:00

Krūmiņu iela-3A (VAS Latvijas ACU meh. darbnīcas)

Limbaži

Limbaži

23.05.

13:00

Lāde, “Šķērstiņi

Skulte

29.05.

10:30

Stiene, “Lielpēteri”,”Dzirkalni”

03.04.

10:30

29.05.

11:30

Skultes muiža

03.04.

13:00

29.05.

13:00

Mandegas (Skultes autogarāžas)

03.04.

15:00

29.05.

14:00

Klints, “Saulītes”

Vidriži

04.04.

10:30

Bīriņi, “Lielkalni”

04.04.

12:00

05.06.

10:30

“Budes”( autogarāžas, Vidrižu darbnīcas)

Limbaži

08.04.

10:30

Lādezera mehāniskās darbnīcas

08.04.

12:00

Kaijciema darbnīcas

Umurga

11.04.

10:30

Augstroze, “Oliņi”

11.04.

12:00

07.06.

10:30

Mehanizācijas iela-5 (Umurgas darbnīcas)

Katvari

15.04.

10:30

Pociema darbnīcas

15.04.

12:00

Rāķi, Brīvzemnieku pagasts (Rāķu purvs)

Katvari

15.04.

14:00

07.06.

12:00

Tiegažu darbnīcas

Viļķene

17.04.

10:30

13.06.

10:30

“Gatve” (Viļķenes darbnīcas)

17.04.

12:00

13.06.

11:30

Vitrupes darbnīcas

Pāle

24.04.

10:30

19.06.

10:30

“Rāmnieki”, “Ūdri”

24.04.

14:00

19.06.

11:30

“Ozoli” (Ārciema darbnīcas)

Krimulda

Lēdurga

10.04.

10:30

06.06.

10:30

Atmoda (centrā uz laukuma)

10.04.

12:00

06.06.

12:00

Lēdurga (laukums pie veikala)

10.04.

13:00

06.06.

13:00

Draudzības darbnīcas

05.06.

12:00

Aijažu darbnīcas

Aloja

Staicele

25.04.

10:30

26.06.

10:30

Rozēni (laukums pie darbnīcas)

25.04.

12:00

26.06.

12:00

“Rēciems” (Staiceles autogarāžas)

25.04.

14:00

Vīķi (laukums pie veikala)

Aloja

26.04.

10:30

Darbnīcu iela-2, Ungurpils

26.04.

13:00

27.06.

11:00

“Lidlauka noliktava”

27.06.

10:30

“Ceļinieki” (VAS Latvijas ACU Alojas iecirknis)

Brīvzemnieki

08.05.

10:30

27.06.

13:00

“Kalnāji-1” (Puikules darbnīcas)

03.07.

13:00

“Līdumnieki-1”, Buiva

Braslava

02.05.

10:30

03.07.

10:30

Braslava, laukums pie parka

02.05.

13:00

03.07.

11:30

Vilzēnu darbnīcas

08.05.

12:00

Urga (“SIA Aloja Agro” bāze)