25. septembrī pirmo reizi Saulkrastos norisināsies “Latvijas orientēšanās nakts 2020”.

Organizē:Latvijas Orientēšanās federācija (LOF) sadarbībā ar Saulkrastu novada pašvaldību, Karšu izdevniecību Jāņa sēta un Latvijas Sporta federāciju padomi.
Pasākuma organizēšana tiek līdzfinansēta ar Eiropas Savienības Erasmus+ projekta “Eiropas Sporta nedēļa” un valsts budžeta līdzekļiem.

Formāts:3 stundu sacensības rogainingā, saskaņā ar LOF apstiprinātajiem rogaininga sacensību noteikumiem. Pārvietošanās tikai ar kājām. Sacensības notiek dažādās Latvijas pilsētās, katrā pilsētā kā atsevišķs pasākums. Pasākumi notiek Eiropas Sporta nedēļas ietvaros.

Starta vieta Saulkrastu sporta centrs, Smilšu iela 1

Dalībnieku grupas:
OPEN–dalībnieki komandās no 2 līdz 5 cilvēkiem bez vecuma ierobežojuma, vismaz vienspieaugušais (no 18 gadu vecuma)
Sievietes– komandā 2 līdz 5 sievietes bez vecuma ierobežojuma, vismaz viena 18 gadi vai vecāka
Ģimeņu– dalībnieki komandās no 2 līdz 5 cilvēkiem, vismaz viens bērns līdz 14 gadu vecumam, vismaz viens pieaugušais (no 18 gadu vecuma)
Veterāni– dalībnieki komandās no 2 līdz 5 cilvēkiem, visi vecumā virs 55 gadiem.

Sacensību laiks:
Reģistrācija un karšu saņemšana no plkst. 18.30;
Kopīgais starts – plkst. 20.00;
Finišs – plkst. 23.00;
Apbalvošana – ap plkst. 23.30.

Informācija iedzīvotājiem:

25.09.2020. sakarā ar “Latvijas orientēšanās nakts 2020” sacensību norisi, laika posmā no 20:00 līdz 23:00 pa Saulkrastu pilsētas teritoriju pārvietosies dalībnieki, Saulkrastu teritorijā būs izvietoti kontrolpunkti, kurus lūdzam neaiztikt, tie nebūs izvietoti privātās teritorijās. Kā arī lūgums neļaut suņiem atrasties ārpus privātās teritorijas, tas ir aizliegts jebkurā gadījumā, bet lai nebūtu nepatīkamu starpgadījumu pārliecināmies, ka mājas mīlulis uz šo laiku atrodas pagalmā!

Informācija – https://www.rogaining.lv/Saulkrasti/