Svētdien Vidzemes karate kluba karatists Mārtiņš Druva Venēcijā ar 7 uzvarām  pārliecinoši kļuva par Jauniešu līgas Karate1 youth league Venice-Jesolo čempionu.

Mārtiņš Druva startēja “kumite” kategorijā U14 +55kg (kategorijā 89 dalībnieki). Pirmajā kārtā ar 5:1 pārspēja Bulgāri Teodoru Atanasovu, otrajā ar 7:0 uzvarēja Ukraini Khussein Sari Kuzal, trešajā ar 4:0 Ungāru Marcell Andras Olajos, ceturtajā ar 1:0 Rumāni Fabian Alexandru Boldea, piektajā ar 3:1 Krievijas sportistu Kravcenko Matvei, pusfinālā pārliecinoši ar 9:3 Itāli Marino Fernando, finālā Nīderlandes sportists pie rezultāta 2:0 uzvaras saņēma diskvalifikāciju, kas ļāva Mārtiņam izcīnīt zeltu.

Uz Venēciju devās arī otrs Vidzemes karatē kluba sportists Mārcis Skrīvelis U18 +76kg, kurš diemžēl piekāpās pirmajā kārtā ar rezultātu 0:1 Itālim Torre Lorenzo.

Trenerim Kasparam Riekstiņam par iegūto zeltu ir neviltots prieks, jo pirmo reizi ar savu sportistu izdevies nokļūt līdz Jauniešu līgas finālam, pie tam vēl izcīnot 1. vietu!

Jauniešu līgā bija 3190 dalībnieki no 65 valstīm. No Latvijas pa visam kopā devās 33 sportisti.

Saulkrastu novada dome sirsnīgi sveic treneri Kasparu Riekstiņu un sportistu Mārtiņu Druvu un novēl tik pat izcilus panākumus arī turpmāk!