Šoruden, divas sestdienas pēc kārtas – 19. un 26. oktobrī – „Velo mīļiem” būs iespēja piedalīties velo seriālā „Dod pa pedāļiem”, kas līdzinās skriešanas seriālam, tikai šis pasākums notiks kā velo sacensības. Dalībnieki vienu stundu brauks pa 3 kilometru distanci, krājot iespējami vairāk apļu.

Jaunumi ir arī sporta centra treniņu grupās: jau no septembra sporta centrā ir pieejamas vieglatlētikas nodarbības, ko vada treneris Inesis Zaporožecs. Bērniem ar vieglatlētiku ir iespējams nodarboties no 8gadiem, un šobrīd ir divas grupas: 8+ gadi un 11+ gadi. Otrs jaunums ir basketbols, ko no oktobra vada trenere Anda Eibele. Šī ir iespēja bērniem jau no pirmās klases trenēties profesionāla trenera vadībā un izveidot vietējo basketbola komandu.

Šī gada rudens sezonas jaunums ir volejbola pulciņš sporta centrā Saulkrastos. Tajā ir iespējams piedalīties arī pieaugušajiem trešdienu vakaros, kad varēs spēlēt volejbolu kopā ar treneri.

Sporta centrā ir pieejami arī visi iepriekšējos gados piedāvātie sporta veidi: florbols, orientēšanās, džudo, kamaniņu sports, sports mazajiem, karatē un futbols, kā arī deju grupas „Desperado” nodarbības. Līdz decembrim senioriem reizi nedēļā bez maksas būs iespēja apmeklēt vingrošanas nodarbības pie Marikas Gladkijas.

Šobrīd sporta centrā turpinās remontdarbi, kas varētu radīt zināmas neērtības apmeklētajiem. Mēs lūdzam būt pacietīgiem, lai pēc remontu pabeigšanas apmeklētajiem būtu iespēja nākt uz atjaunotām un izremontētām telpām. Tā kā esam saņēmuši apmeklētāju atsauksmes par vietas trūkumu trenažieru zālē, plānojam remonta laikā to paplašināt un šobrīd darām visu, lai risinātu šo uzdevumu.

Sporta centrs aicina sekot nodarbību grafikiem un pasākumu plānam mūsu Facebook lapā facebook.com/saulkrastisports un vietnē www.saulkrasti.lv.