No jaunā mācību gada Saulkrastu sporta centra gaiteņi ir kļuvuši gaišāki! Tajos veikts remonts – tagad gaiteņi ieguvuši jaunu un svaigu izskatu. Tiks turpināts arī remonts dušu telpās, tādēļ mēs aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem, ja periodiski kāda telpa būs slēgta!

Pašlaik ir beigusies cenu aptauja jaunu trenažieru iegādei trenažieru zālē, un oktobra beigās sportistiem būs pieejami jauni un kvalitatīvi trenažieri.

Beidzot sporta centrā tiks īstenota arī sen gaidītā vieglatlētika, kā arī šogad sporta centrā plānots organizēt volejbola nodarbības, kas būtu pieejamas arī Saulkrastu vidusskolas audzēkņiem.

Kā jau katru gadu, arī šogad septembris ir periods, kad tiek saskaņoti mācību grafiki ar Saulkrastu vidusskolu, tādēļ konkrēts nodarbību grafiks būs pieejams oktobrī. Šobrīd visi sporta pulciņi notiek pēc iepriekšējā gada grafika.

Septembris būs arī sporta pasākumiem piesātināts: skriet gribētājus aicinām uz skriešanas seriāla „No kāpām līdz jūrai” četrām kārtām, kas šoreiz notiks Saulkrastu apvidū– Raiņa un Smilšu ielas krustojumā būs sacensību centrs. Aicinām ģimenes un sporta fanus piedalīties ģimeņu rogainingā, kurā gan ar kājām, gan velosipēdu būs iespēja aktīvi pavadīt dienu.

No 23.līdz 29.septembrim notiks Eiropas sporta nedēļa „Visi sporto Saulkrastos”, kurā plānotas daudzas un dažādas aktivitātes un pasākumi.

Oktobrī plānojam telpu orientēšanos Zvejniekciema vidusskolā.

Saulkrastu sporta centrs saka paldies par labajām atsauksmēm par mūsu rīkotajiem pasākumiem un aicina visus arī turpmāk tajos piedalīties!

Aiva Aparjode,

Saulkrastu sporta centrs