SIA “Asmāra”, Reģ.Nr.40003345081,  aicina darbā kravas automašīnas šoferi.

Darba pienākumi:

  • Darbs uz hidrodinamiskās vakuuma automašīnas Mercedes Benz 1929
  • Darba uzdevums: Cauruļvadu skalošana un notekūdeņu izvešana.
  • Standarta darba laiks darbadienās 8:00-17:00

Prasības:

  • C kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība + 95.kods
  • Tehniskās zināšanas elementāru automašīnas mezglu remontam un ikdienas apkopei
  • Vēlēšanās un spēja strādāt komandā, pozitīva attieksme pret darbu un kolēģiem

Mēs piedāvājam:

  • pastāvīgu darbu stabilā uzņēmumā
  • bāzes vieta Zvejniekciemā vai Ulbrokā
  • Darbs pārsvarā pa Pierīgas novadiem un Rīga, ar atsevišķiem izbraukumiem pa tālākiem Latvias nostūriem
  • atalgojumu EUR 1600 (bruto) pēc pārbaudes un apmācību laika beigām
  • Iespēja nopelnīt vairāk
  • apmaksātu profesionālās transportlīdzekļu vadītāju kategorijas (95.kods) atjaunošanu

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu lauris@asmara.lv
Tālrunis uzziņām: 29453343
Informācija par uzņēmumu www.asmara.lv