Tūrisms

Jautā pašvaldībai

Jautājumi un atbildes

Jautājumi
 • Pašvaldības darbība

  Elīna

  20.10.2020

  Labdien. Bieži izmantoju Saulkrastu bibliotēkas pakalpojumus. Novērtēju iespēju drukāt krāsainas izdrukas diezgan labā kvalitātē. Nu jau kādu laiku tāda iespēja nav. Ļoti lūdzu rast iespēju šo pakalpojumu atjaunot, varbūt pat paplašināt. Saulkrastos nav citas vietas, kur to darīt, ir muļķīgi braukt ,piemēram, uz Rīgu,lai izdrukātu krāsainu izdruku. Šis pakalpojums noteikti noder arī skolniekiem un studentiem.

   Labdien!

  Priecājamies, ka izmatojat Saulkrastu novada bibliotēkas piedāvātos pakalpojumus.

  Tehnisku iemeslu dēļ Saulkrastu novada bibliotēkā nebija iespējams izdrukāt krāsainas izdrukas.

  Problēmas ir novērstas. Šobrīd pakalpojums ir atjaunots bibliotēkā.

 • Pašvaldības darbība

  Ieva

  20.10.2020

  Kāpēc uz sarunām par skolām tiek aicināti tikai skolēni, skolēnu vecāki un pedagogi?? Vai pārējiem nav tiesības piedalīties? No jūsu ziņojuma Saulkrasti.lv mājaslapā :
  Pieteikšanās anketas (spiest uz “klātienē” vai “attālināti”):

  Pedagogiem KLĀTIENĒ un ATTĀLINĀTI.
  Vecākiem KLĀTIENĒ un ATTĀLINĀTI.
  -12.klašu skolēniem KLĀTIENĒ un ATTĀLINĀTI.

  Esmu mācījusies Saulkrastos un vai tāpēc es nedrīkstētu piedalīties? Nākotnē šis jautājums mani varētu skart, ja sākšu pedagoga gaitas vai kļūšu par mammu un gribēšu sūtīt Saulkrastu skolā!

  Labdien!

  Paldies par jūsu jautājumu.

  Dotajā brīdī esam uzrunājuši tos, kurus pārmaiņas skars tieši un uzreiz. Novērtējam, ka arī pārējiem iedzīvotājiem ir interese iesaistīties, kamdēļ plānojam regulāri informēt par notikumiem, rezultātiem un gaidāmajām izmaiņām, tāpat arī aicinām Jūs piedalīties tikšanās reizēs ar domes vadību, kad uzdot sev interesējošos jautājumus.

  Ja piedāvātās iespējas nespēj atbildēt uz Jūsu jautājumiem, droši sazinieties ar izglītības darba speciālisti Ramona Urtāni un norunājiet individuālo tikšanos.

  ramona.urta[email protected]

 • Pašvaldības darbība

  Vēlētāja

  15.10.2020

  Labdien, atsaucoties uz lūgumu precizēt “unikāla funkcija” – funkcijas/piedāvājumu, kas līdz šim nav bijis. Bet uz šo jūs jau atbildejāt (piemēram, baseins), lai gan izvairījāties nosaukt summu, ko plānots kopumā ieguldīt. Neticu, ka nav veikti nekādi aptuveni aprēķini.
  Vēl komentējot labu pārvaldības praksi, man ir jautājums, kāpēc neviens no jaunizveidotā centra amatiem – vadītāja, vietnieka – netika izsludināts kā atvērts amata konkurss? Norādīšu, ka Valsts Kontroles starpziņojumā par Saulkrastiem (revidējot 2019.gadu) tā vairākkārt tika uzsvērta kā slikta prakse un interešu konflikts, it īpaši tad, ja konkrētā vadītāja pati ir deputāte un balso gan par savu ievēlēšanu, gan par algu. Konkrēti atsaucoties arī uz Sporta un Kultūras centra reorganizācijas brīdi, kad Sporta centra vadītaja tika ievelēta, bet Kultūras centra vadītāja izvēlēta konkursā. Šogad ir atkārtojies identiski tas pats. Sporta un ģimeņu centra vadība ir ievēlēta, bet Kultūras centra vadītājas vieta aizpildīta konkursa rezultātā, ignorējot konkrētos aizrādījumus no Valsts Kontroles puses.

  Paldies!

  Labdien!

  Paldies par Jūsu jautājumiem. Ievērojot to specifiku un papildjautājumus uz sniegtajām atbildēm, aicinām Jūs uz pieņemšanu, lai klātienē Jums varētu sniegt detalizētas atbildes uz katru no jautājumiem. Diemžēl, Jūsu jautājumos ietverta virkne faktoloģisku neatbilstību lietas apstākļiem. 

  Informācija par pieņemšanu: 

  Domes priekšsēdētājs – pirmdienās 13:00 – 18:00

  Pašvaldības izpilddirektors, –
  pirmdienās no 11:00 – 12:00 / 13:00 – 18:00

  Uz pieņemšanu pie Domes vadības aicinām pieteikties pa tālr. 67951250 vai elektroniski: [email protected]

 • Cits

  es

  14.10.2020

  Sveiki,
  vai tiešām vajadzīgs Saučos otrs skeitparks?
  vai par to naudu nevarēja beidzot atjaunot baseinu?
  Tik primitīva lieta – baseins..
  Vēl gribam būt paši par sevi turpmāk..:(

  Labdien!

  Informējam, ka pašvaldības plānos ir nākotnē atjaunot baseina darbību. Pašvaldība šogad bijušās viesnīcas telpas nodeva Saulkrastu sporta un ģimenes centram ar mērķi izveidot multifunkcionālu kompleksu.  

 • Infrastruktūra

  Edijs Junde

  14.10.2020

  Labvakar!
  Ainažu ielā pie ēkām 104, 106 ilgstoši nedarbojas ielu apgaismojums. Šajā vietā ir izeja uz jūru, kuru izmanto daudzi iedzīvotāji, kas tumšā laikā nav redzami, šķērsojot Ainažu ielu. Kas ir noticis un kad tiks ataunots ielas apgaismojums?
  Paldies!

  Labdien!

  Norādītajā ielas posmā gaismekļu maiņa tika uzsākta 14.10.2020.

 • Pašvaldības darbība

  Kristaps

  14.10.2020

  Sveiki! Visu vasaru skatos kā rok tranšejas Zvejniekciema ielās priekš kanalizācijas un daļu izraktās smiltis smagās mašīnas ved prom uz attīrīšanas stacijas teritoriju, glabāšanai. Bet ne visas smagās mašīnas šo zemi aizved līdz paredzētajai vietai, bet gan pārdod vasarniekiem. Vai Saulkrastu pilsēta saņem kādu daļu no šīm pārdotās smilts kravām vai arī viņas tiek nozagtas? Vai notiek kāda kontrole pār šo aizvesto smilts kravu daudzumu? Cik uz ielas dzirdēju, tad par vienu kravu prasot 60eiro. Man arī vajadzētu pāris kravas, bet zagtu es pirkt negribu. Gaidīšu no jums ziņu.

  Labdien!

  No tranšejām izraktā grunts netiek atkārtoti izmantota, jo neatbilst prasībām, kādas ir nepieciešamas ceļu segumu atjaunošanai. Tāpēc tranšejās tiek iestrādāta pilnīgi jauna grunts, kas tiek vesta no karjerām. Izraktā grunts ir būvnieku īpašums, kuru viņi izmanto pēc saviem ieskatiem, daļu uz pagaidu glabāšanu viņi novieto pašvaldības norādītajā atbērtnē.

 • Zaļā zona

  Mežavecis

  14.10.2020

  Labdien. Esmu novērojis, ka daudzus gadus Saulkrastu gājēju celiņi un laukumi no nokritušajām rudens lapām tiek tīrīti ar lapu pūtēju. Varbūt jau nebūtu nekas peļams, bet papētot vairāk, nākas secināt, ka visas lapas nevis tiek sapūstas vienā kaudzē un savāktas, bet gan sapūstas pa malām, tai skaitā, piemēram, no gājēju ceļa uz kāda cita Saulkrastu iedzīvotāja privātīpašuma vai piegulošās teritorijas. Pēc būtības sanāk tā – uzņēmums kurš kopj gājēju celiņus, sapūš savus bio atkritumus cita īpašumā. Papildus tam, ir mainījušies noteikumi un lapas Saulkrastu teritorijā drīkst tikai utilizēt, nevis dedzināt. Tad sanāk, ka šis uzņēmums ne tikai piegružo svešu īpašumu vai piegulošo teritoriju ar saviem bio atkritumiem, bet arī rada papildus materiālos izdevumus šīs lapas vēlāk utilizējot. Lūdzu Saulkrastu domei veikt pārrunas ar līgumuzņēmumu, kurš veic darbus ar lapu pūtējiem, lai turpmāk nevis lapas pūš pa malām,piedrazojot svešus īpašumus, bet gan savāc un utilizē likuma kārtībā.
  Otrs jautājums, esmu novērojis, ka daudz veco koku lapu tiek izgāztas Saulkrastu estrādes teritorijā no balta mikroautobusa. Vai turpmāk redzot šādu darbību ir jāsauc Pašvaldības policija vai arī Saulkrastu estrādē ir ierīkots Bio atkritumu utilizācijas poligons? Paldies

  Labdien!

  Paldies par informāciju, veiksmi pārrunas ar teritorijas uzkopējiem.  Attiecībā uz lapu izgāšanu estrādes teritorijā  lūgums nekavējoties informēt pašvaldības policiju.

 • Zaļā zona

  Guntis

  14.10.2020

  Rīgas 45, bijušais Bundulis cafe, teritorija nesakopta, nav zālājs pļauts šogad un tajā mētājas izgāzti apgaismes objekti, to stabi, vaļēji elktrības vadi. Tā kā tur sēta nav, tas viss ir pieejams un bīstams bērniem.

  Labdien!

  Paldies, esam nodevuši informāciju pašvaldības policijai apsekot jūsu minēto teritoriju.

 • Pašvaldības darbība

  vēlētāja

  08.10.2020

  Paldies, ka precizējāt, ka jaunais centrs ir izveidots apvienojot divas iestādes, tas jau liekas loģiskāk, tomēr jānorāda, ka preses relīzēs šādas informācijas nebija, tāpēc es to nekādi speciāli neinteresējoties nevarēju zināt.
  Kā arī neatbildējāt uz jautājumu, kāda unikāla funkcija nāk klāt jau iepriekš esošajām funkcijām ar Baltic Inn pievienošanu šim centram? Un, ja reiz minējāt, ka lai attīstītu tur Mūzikas un Mākslas skolu nepieciešams miljons, tad cik jau izlietots un cik plānots vēl ieguldīt Baltic Inn atajunošanā līdz tādai formai kā nepieciešams Sporta un ģimeņu centra vajadzībām?

  Paldies!

  Labdien!

  Paldies par Jūsu jautājumu.

  Lai precīzi sniegtu atbildi, lūdzu, definējiet, ko Jūs saprotat ar vārdiem “unikāla funkcija”? Sporta centra darbība pēdējo divu gadu laikā ir strauji progresējusi, pieprasījumus pēc sporta  pasākumiem un telpām ir audzis. Kopš lēmuma par bijušās viesnīcas telpas nodošanu jaunizveidotajam Sporta un ģimeņu centram pašvaldības līdzekļi nav ieguldīti, tomēr, paredzēts veikt tehnisko ekspertīzi un telpu kosmētisko remontu. Vēlamies papildu informēt, ka arī iepriekšējā projektā, kad bija plānots izveidot Mūzikas un mākslas skolas telpas, daļu no telpām bija paredzēts nodot sporta centram. Ar laiku plānojam atjaunot baseina darbību, izveidot vingrošanas zāles.

 • Infrastruktūra

  Nadežda

  06.10.2020

  Labdien! Dārzkopības sabiedrība “Roze” ceļš nav izbraucams, ļoti bēdīgā stāvoklī. Kad tiek plānots greideris?

  Labdien!

  Oktobrī ir uzsākti grants seguma atjaunošanas un greiderēšanas darbi D/S “Vēsma”, D/S “Priedes” un D/s “Roze”.