Saulkrastu pirmsskolas izglītības iestāde “Rūķītis” aicina darbā aukli, uz nenoteiktu laiku.

Pieteikšanās līdz šī gada 10.maijam.

Plānotais darba attiecību uzsākšanas laiks uzreiz.

Galvenie darba pienākumi:

  • nodrošināt izglītojamā ikdienas darbību veikšanu un individuālu atbalstu personīgajā attīstībā;
  • rūpēties par izglītojamo un viņa vajadzību apmierināšanu, palīdzēt viņam veidot higiēnas un kulturālās uzvedības iemaņas;
  • palīdzēt izglītojamam iejusties grupas vidē, piedalīties nodarbībās un pasākumos;
  • sniegt atbalstu mācību procesā;
  • nodrošināt gan konkrētā izglītojamā, gan citu grupas izglītojamo tiesības uz mācībām drošā un neapdraudošā vidē.

Prasības:

  • vismaz vispārējā vidējā izglītība;
  • augsta atbildības sajūta;
  • spēja strādāt paaugstinātas spriedzes apstākļos;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
  • prasme sadarboties, līdzdarboties un organizēt savu darbu.

Piedāvājam:

  • normālais darba laiks 40h nedēļā;
  • atalgojumsEUR 682mēnesī (bruto);
  • atvaļinājuma pabalsts 50% apmērā no darba algas;
  • nodrošināta un apmaksāta profesionālā pilnveide;
  • veselības apdrošināšanas polise (pēc pārbaudes laika).

Pretendenti aicināti pieteikties līdz 2023.gada 10.maijam, iesniedzot motivācijas vēstuli un profesionālās darbības aprakstu (CV), sūtot uz e-pastubernudarzs.rukitis@saulkrasti.lvvaipa pastu uz adresi Stirnu iela 23, Saulkrasti, Saulkrastu novads, LV 2160,ar norādi – “aukle”.

Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt Saulkrastu PII “Rūķītis” vadītājai Janai Bukovskai, tālr.29136440. Piesakoties vakantajam amatam, informējam, ka Jūsu dati tiks izmantoti tikai pretendentu atlases vajadzībām.