Šī gada 7.decembrī Siguldā tika aizvadīts ikgadējais Latvijas karatē čempionāts, kuru šogad bija gods organizēt Vidzemes karatē klubam sadarbībā ar Latvijas karatē federāciju.

Par Latvijas čempionu titulu šogad atbrauca cīnīties vairāk kā 300 Latvijas labāko sportistu no 30 Latvijas karatē klubiem. Dalībniekiem bija iespēja sacensties KUMITE un KATA disciplīnā. Šajā turnīrā tika uzaicināts arī īpašs viesis – Latvijas godalgotākais karatists, Eiropas čempions, Eiropas spēļu uzvarētājs Kalvis Kalniņš. Tiesāt un noteikt Latvijas čempionus tika uzaicināti ne tikai pašmāju tiesneši, bet arī labākie tiesnieši no Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas. Čempionātā par augstiem rezultātiem Eiropas un Pasaules mēroga turnīros tika apbalvoti arī labākie Latvijas karatisti, kā arī par sportistu sagatavošanu un audzēkņu augstajiem rezultātiem pateicības raksti tika pasniegti viņu treneriem.

Šogad čempionātā Vidzemes karatē klubu pārstāvēja 19 sportisti. Kopā tika izcīnītas četras 1.vietas, divas 2.vietas un četras 3.vietas, tādējādi klubu kopvērtējumā Vidzemes karatē klubs šogad ierindojās augstajā 7.vietā!

Divas medaļas, no kurām viena zelta un viena bronza, tika atvestas arī uz Saulkrastiem. Šogad zēnu grupā “kumite U14 +55 kg” Latvijas čempiona titulu pārliecinoši izcīnīja Mārtiņš Druva. Aizvadītajā gadā M.Druva ieņēma 3.vietu, taču šogad, gūstot četras uzvaras pēc kārtas, Mārtiņš papildināja savu medaļu komplektu arī ar Latvijas čempionāta zeltu. Vīriešu grupā līdz 84 kilogramiem 3.vietu un godaldoto bronasz medaļu ieguva Maksims Halatins. Diemžēl šogad Maksimam neizdevās noturēt čempiona titulu, kurš tika izcīnīts pērn 2018.gadā. Tāpat nedaudz nepaveicās Eduardam Dūcim, kurš ļoti sīvā cīņā pirmajā kārtā ar rezultātu 2:1 piekāpās sportistam no Rīgas, līdz ar to cīņu par medaļām Edvardam šoreiz neizdevās turpināt.

Vidzemes karatē klubs vēlas apsveikt arī saulkrastieti Danielu Ozolu (R.Sadikova sporta skola). Daniels izcīnīja 1.vietu un Latvijas karatē čempiona titulu zēnu grupā “kumite U16 -70 kg”!

Treneris Kaspars Riekstiņš izsaka pateicību sportistiem par pašatdevi un viņu vecākiem par atbalstu! Pie tā treniņu process neapstājas un turpinām gatavoties nākošajiem lielajiem turnīriem.